Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért létezik alkoholmentes sör?

Miért létezik alkoholmentes sör?

Figyelt kérdés
Én a mai napig nem tudok rájönni. Mi a jó abba?
2019. márc. 9. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Például a nyaralás utolsó napján még legurítanál a parton két-három sört, míg a vízben áztatod a lábaidat, de délután még haza kell fuvaroznod a vezetni nemtudó párodat meg a két 10 év alatti gyerekedet. Akkor tök jó, hogy megtudsz inni néhány sört, aggodalom nélkül.


De az is tök jó, amikor a gyomd nem bírja az alkohot vagy valamiért nem ihatsz, de nem akarod kihagyni a haverokkal való közös sörözést. Akkor is tök jó, hogy ihatsz alkoholmenteset.

2019. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyomrod* (gyomd)
2019. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Miért létezik guminő?:)
2019. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vezetek ha megyünk valahova. A sört meg szeretem. Szóval menteset iszok. Nem is tudom mikor ittam alkoholost ztoljára.
2019. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert van, aki a sör ÍZÉT szereti és NEM AZT, hogy lerészegedik töle!
2019. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a mentes sört. A klasszikot nem bírom meginni.
2019. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben gondjaim voltak az ivással, több évig, de már teljesen absztinens vagyok. Ezért szoktam inni néha alkoholmentes sört, mert az ízét szeretem, főleg egy fesztiválon, koncerten jól tud esni.
2019. ápr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!