Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Normális, hogy a 0,25-ös Coca...

Normális, hogy a 0,25-ös Coca Cola Energy 400 forintba kerül?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon el van árazva. Komolyan gondolják ezt az árat???
2019. ápr. 24. 08:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Normális, piacgazdaság van.
2019. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vennek meg ennyiert, nem is arulnak ennyiert. Hogy neked nem telik ra, vagy siman csak dragallod, az a maganugyed, nem kotelezo megvenni.
2019. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megveszik ennyiért, akkor nyilván normális, miért árulnák olcsóbban, ha ezt is kicsengetik érte. Nem úgy árazzák ám be a termékeket, hogy pár ember gondol random egyet, piackutatás előzi meg és rengeteg egyéb faktor is szerepet játszik az árkalkulációnál. Nem kell megvenni, oszt' jónapot, elve nem bírom megérteni az egész energiaital-piacot, de ez nyilván az én hiányosságom. Annyi lehetőséged van, hogy a töméntelen választékból olyat veszel, aminek az árképzése számodra megfelelő, nem fogják azért olcsóbban árulni, mert neked drága.
2019. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy komolyan gondolják. Az eladónak nem az a célja, hogy minél több ember megengedhesse magának a termékeit, hanem hogy azokat jó haszonnal adja tovább.

Ebben simán benne van az is, ha csak a vevői kis része fogja az egyik termékét vásárolni, de ez a kis rész megveszi azt magasabb áron is, akkor ő mint eladó elérte a célját.

2019. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Mindenből a kicsi annyiba kerül, mint a másfél, 2 literes :)

Vegyél nagyot. Minél kisebb, annál drágább a költsége is az adott mennyiségre. A csomagolás drága nem a lötty benne.

2019. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Az normális, ha oda mész melózni, fél milát elvársz fizetésnek?
2019. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Üzletpolitika: a coca-cola piacra dobott valami szart, amit más már megtett évekkel ezelőtt. Semmi újat nem mutatott vele azon kívül, hogy "Coca-cola".

Az emberek meg fogják venni, mert újdonság, viszont 2x már lehet, hogy nem veszik meg. Erre alapozva adják drágán.

2019. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is meglepődtem, de meg akartam kóstolni, mert kíváncsi voltam rá. Véletlenül cukormenteset vettem, hát elég szar, ez nemhogy 400 forintot nem ér, hanem 100-at sem. Az S-Budget colás energiaital, ami 99 forint, legalább ilyen jó.
2019. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Vásárlói szemmel igen durván el van árazva, gyártói szemmel viszont "ez egy precízen kiszámított ár, ami vásárlóink számára a lehető legkedvezőbb, és még számunkra is épp hogy megéri". Az idézőjelek közé bármilyen más marketinges maszlagot beilleszthetsz, ami illik a szituációra.


Egyébként ha sokallod valaminek az árát, akkor szavazz a pénztárcáddal, és ne vedd meg.

2019. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Vendéglátós vagyok. Nálunk 490.- 😆
2019. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!