Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek valamilyen szinten...

Szerintetek valamilyen szinten státuszszimbólum az, ha valaki Red Bullt iszik?

Figyelt kérdés

Nem arra vonatkozik a kérdésem, hogy maga az energiaitalfogyasztás úgymond "menő" dolog-e, hanem konkrétan a Red Bull márka. Még nem is az érdekel feltétlen, hogy ti hogy tekintetek erre, hiszen valószínúleg a válaszolók többsége kapásból azt mondaná, hogy ugyan mit érdekel engem hogy ki milyen energiaitalt iszik.


De lehetséges-e szerintetek hogy valakinek a megítélésén tényleg javítson a Red Bull fogyasztása, vannak-e olyan emberek akik számára jelent valamit, ha ilyet látnak? Lehetséges-e, hogy mondjuk a Red Bullt fogyasztó közönség, elsősorban nyilván azok akik megengedhetik maguknak, ilyen indíttatásból fogyasztanák ezt a terméket? Vagy csak arról van szó hogy finomabbnak gondolják tényleg, mint mondjuk egy Burnt vagy egy Hellt?


Azért merült ez fel, mert az energiaitalos körökben akik véleményét láttam/olvastam, a döntő részük egyetért abban hogy a Red Bull túlárazott, és többségük nem fogyasztja rendszeresen. Érdekel tehát, hogy milyen motivációi lehetnek annak szerintetek, ha valaki ezt a terméket választja?



2019. ápr. 24. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Persze, tele van a világ iszonyú primitív emberekkel, akiknek ilyesmi dolgok jelentik a világot.
2019. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Státuszszimbólum egy vacak energiaital? Attól hogy mondjuk 150 forinttal drágább mint a másik hasonló vacak? Ne hülyéskedj már ember. A státusszimbólum ott kezdődik amikor piros helyett mondjuk kék Johnnie Walker-t iszol, mert a Blue Label literára olyan 70 ezer, a sima piros meg 4 ezer körül. Na itt kezdődik a státusszimbólum.
2019. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A státuszszimbólum valószínűleg túlzó volt a kérdésben, arra értetem inkább hogy valaki tényleg azért fogyaszt-e ilyet mert valamennyire a mások megítélése is érdekli.


Lehet hogy csak egy vacak energiaital de ebben a kategóriában ez a legdrágább, gyakorlatilag prémium terméknek számít, de azért sokan nem engedhetik meg maguknak a rendszeres fogyasztását, én is drágának tartanám

2019. ápr. 24. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Ezt írod a kommentedben:

"sokan nem engedhetik meg maguknak a rendszeres fogyasztását"


Erre az a válaszom, hogy nincs olyan márkájú energia ital, amelynek rendszeres fogyasztását tanácsolnám, mivel nagyon sok, a szervezetre káros hatással bíró hatóanyagot tartalmaznak!!!! Státusz ide, vagy oda.


A kérdésed körülbelül olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy melyik kábítószer fogyasztása helyez bárkit más emberek megítélése szerint pozitívabb, vagy magasabb rangba.

2019. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon nagyon régen amikor csak a Red bull volt,volt egy fajta imidzse.Én értem mire gondolsz.Csak ezt lehetett kapni diszkóban is,sokszor ittam whiskeyvel ,mert az olyan trendi volt.És tetszett a doboza másnak a kezében látva.Ez megszűnt,mióta lehet kapni ezer fajtát,meg koppintásokat.Már nem iszok ilyet,hülyeségnek tartom.Viszont látok ezer embert naponta,és mindegyik iszik valamelyiket,Javarészt az olcsóbb 100ft-os dobozokat látom a kezekben.És ilyenkor átfut az agyamon,na ez is megvette a kis 100ft-os löttyét.Nagyon ritkán látok Red Bullos fant.

Ha rá lennék kattanva az energiaitalra,szerintem én a Red Bullt innám.Hogy ne tartozzak az átlagba.Meg ha pénzem is lenne rá.

2019. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát gondolom kevesen isszák azért, mert pont az ízlik nekik. Csak megveszik, mert az "biztos jó", az ismert márka... És igen, lehet, hogy valaki szégyell mást venni, hogy erről az oldaláról közelítsem meg. Pl. én nagyon a pénzem nézem, de fordult már meg a fejemben, hogy ha a budget-osat veszem meg, akkor kicsit le fognak érte nézni, míg ha red bullt innék (vagy akár csak egy közepes árkategóriájút), akkor OLYAN értelemben néznének le. Persze valaki lenézne, csak azért, mert "mérgezem" magam vele, vagy pont azért, hogy annyi pénzt kiadok érte ("biztos hülye")... Szóval nem igazán lehet jól választani ilyen téren (sem).
2019. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig szánalmasnak tartottam,ha vki ennyire megvehető,h csak azèrt kell neki vmi,mert márkás,ismert neve van. Mintha mással nem tudna kitűnni. Energiaital: sajnos mivel éjszaka is dolgoztam,ezért elég gyakran fogyasztottam. A Red bull speciel am sem ízlik,a Monster is túl van tolva szerintem.
2019. ápr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Egyeseknek az, mondjuk a 14 éves kispunci lehet előbb jönne össze a Red Bullt ivóval, mint a sparos energiaitalossal.

Más meg azt látja, hogy na a hülye divattinik ma reggel is (mindegy milyen) energiaitallal meg cigivel a kézben azt hiszik, menők.

2019. ápr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem, aki energiaitalt iszik az hülye. Kell a ráknak a bikahormon.

Ennyi erővel a kávézás sznobság. De szerintem azt se csináld.

2019. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor most a 7-8-9-es válaszokat is törölteted?

Mert én is ezeket írtam, csak finomabb formában.

Egyem azt az érzékeny, "menőző" lelkedet!

2019. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!