Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szeretitek a Vanilla Matcha...

Szeretitek a Vanilla Matcha Tea Latte-t a Starbucksban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem személy szerint a kedvencem, jegesen jégkockákkal, a kérdésem, hogy ti szeretitek-e, és ha igen, akkor ti hogyan isszátok? Válaszokat előre is köszönöm. U.I.: azért kérdezem, mert még nem találkoztam olyannal aki szereti rajtam kívül :c

2019. máj. 6. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem hidegen, egyszer véletlenül úgy adták és nem jött be. Úgyhogy csak melegen iszom, viszont ha vaníliával, akkor csakis a light verzióval, mert nem ehetek cukrot. Csak reggel szoktam inni, mert egyszer délután sikerült és nem bírtam utána aludni... Nem gondoltam volna addig, hogy van benne bármi természetes, eredeti tea (és koffein), de meggyőződhettem róla ezzel...
2019. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen még nem ittam, de melegen nagyon ízlik. :)
2020. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!