Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit tudok tenni, ha ittam egy...

Mit tudok tenni, ha ittam egy olasz espressot, ami túl erös volt, és nem éreztem töle jól magam?

Figyelt kérdés
van valami módszer, ital, étel, amivel az espresso hatását lerövidítehtjük vagy kiiktathatjuk?

2019. máj. 14. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le, próbálj relaxálni, igyál vizet.
2019. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Banán káliumja tudja semlegesíteni picit
2019. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy hete en is rosszul lettem a tul eros kavetol, minden bajom volt nekem par ora pihenes es sok viz segitett es kesobb ettem is kicsit mikor lett etvagyam.
2019. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a valaszt, ha legközelebb ilyen lesz, legalabb tudom, mit csinaljak. (egyebkent ittam mar ugyanott többször espressot, de akkor egyreszt mindig eves utan, masreszt mindig ugyanaz a szemely csinalta, es nem ereztem rosszul magam töle, de ma eves elött, es masik szemely altal keszitve - gondolom, ez utobbiak is szerepet jatszhattak)
2019. máj. 14. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb, mielőtt éhgyomorra meginnál egy espressot, igyál meg egy pohár vizet.

A jobb helyeken adnak a kávéhoz kekszet, vagy valami sós falatkát . Ezt is a kávé előtt jó megenni.

2019. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!