Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van meg aki leszokott a...

Van meg aki leszokott a Kinley termekekrol miota alig van cukor benne es utoizt ado edesitoszer is van a nem zeroban is? Eleinte nem tudtam mitol olyan rossz az ize aztan sikerult rajonni.

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Inkább örülj, hogy nem dagadsz tovább a cukortól!

Nagyon helyes, hogy kivezették sok termékből.

A cukrot úgy kellenne használnunk, mint egy fűszert maximum, nem pedig dkg számra tömni nap, mint nap!

Egy kis 0,5L colába tudod mennyi cukor van??? És az csak folyadék, szomjoltó....nem étel! Nem táplálkozás! Rettenetes.

Amúgy is gyógyszerként indult az alapja, nem véletlenül.



Lehet lepontozni a zombi cukorfüggőknek.:D

2019. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a cukor hiányzik, hanem az íze.
2019. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Anyukad lehet dagad de ameddig a masikat nem ismered addig maradj csendben a szemelyeskedessel.

De igyal sok hasonlo spriteot meg fantat. Szar mind de ugye olcsobb az aszpartamost cukros aron adni.

2019. jún. 5. 12:13
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Nemcsak a Kinley. Szinte minden üdítő ilyen lett. Nagyon rossz ízük van. És így sokkal édesebb az íze, mint cukorral volt. Semmi üdítő íze nincs már, csak a tömény édesség.

1. Nem dagadtam eddig sem, mert nem állandóan üdítőt iszom, attól a kevéstől meg semmi bajom nem lesz.

2019. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

1-es válaszolónak üzenem, a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy ki mit gondol az agyoncukrozott italokról, és senki sem kíváncsi a véleményedre. Ezért lettél 0-ra pontozva.

Kérdező, nekem eddig fel sem tűnt, hogy kevesebb cukor van bennük, bár nem sok üdítőt szoktam inni, csak néha alkalmanként.

2019. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

😂😂az egyes elég durva


Már sajnos a gyümilevek is édesitősek

Ihatatlan utóizzel

Nagyonsajnálom hogy az édesitőt mondják egészségesnek mert 10 annyi az előállitása mint acukoré

2019. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem veszek ilyeneket, mert borzasztó az ízük. Inkább házilag készített szörpöt, limonádét és teát iszom.
2019. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom az első válaszoló azok közül a fényevők közül valósi, akik szerint a cukor, a liszt, a hús, meg kb. minden halálos méreg, szóval nem nagyon kell vele foglalkozni.


A kérdésre rátérve, én ezért nem iszom már üdítőt. Régen az íze miatt ittam néha-néha, aztán jött ez az idióta elgondolás, amiről szó van. Mondjuk továbbra sem értem, miért volt ez jó. Aki idáig is csak ezeken élt, azon semmit nem fog segíteni, akiknek meg van agyuk, azok eddig is mértékkel fogyasztották. Na mindegy, szerencsére a tea és kávé főzése, házi szörp készítése nem tartozik a bonyolult dolgok közé, szóval van alternatíva.

2019. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Amugy az tunt fel hogy durva utoize van meg egy tonicnak is de hogy abba minek edesitoszer jo kerdes.

Fantat sem ittam tavaly ota...akkor meg volt olyan ami teljesen cukros volt. Viszont nem ertem minek van zero meg light ha a simaba is edesitoszert tesznek.

Lassan a hagyomanyos es az import kolan kivul nem sok ihato ilyen dolog marad az orszagban.

Sot nekem egyes Pepsi kiszerelesek kozott is nagy kulonbseg figyelheto meg.

2019. jún. 5. 15:43
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos a Coca Colanak jól elcseszték a terméklistáját. A cherry cokeot imádtam, de csak zero van belőle, a kinley, sprite, cappyk, ice teák szintén ihatatlanok, mert édesítőszeresek. Én a zéron is durván érzem az édesítőt. Egyedül a sima kóla iható.

A Pepsi nekem alapból édesebb volt, abból nem iszok semmit.

Régen a Meggy Márkát, meg a Traubit is imádtam, de azokat is elrontották.


Értem én, hogy népegészségügyi termékadó, de akkor inkább legyen drágább a cukros, de legalább iható. Én megvenném.

2019. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!