Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti melyik alkoholos italtol...

Ti melyik alkoholos italtol rugtok be a legesleghamarabb? Es mennyit kell belole innotok? /Kort es nemet is irjatok legyszives/

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Jäger 3-4 feles
2019. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Betyár Tátratea amit szoktam inni.
2019. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Bármilyen tömény. 2-3 feles és már érzem is. Úgyhogy inkább nem iszom ilyeneket :D
2019. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Mindig csakis mértékkel iszom, az alkoholtól alapból jó kedvem van, viszont abszolút nem hiányzik a másnaposság! Bírom az alkoholt, sörtől a töményig bármit, viszont 1 liter Faxe 10% sör után már nagyon közel jártam hozzá, amiben viszont nagy szerepe volt az aznapi rendszertelen étkezésnek!

32/F

2019. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Mivel ritkán iszom töményet, a sört annyira nem szeretem és a bort is csak fröccsként tudom meginni, ezért nálam kb. 2 Háziúr fröccs (4 dl bor + 1 dl szóda) bőven elég - persze úgy, hogy nem kajáltam be, hanem éppenhogy ettem pár falatot - ugyanis a sok bor nem tűri hogy ha más is van mellette a gyomorban.

Vagy ha vendégségben vagyok és megkínálnak egy jó kis 50 fokos kerítésszaggatóval, akkor abból nekem elég 3 feles, hogy beálljak mint a gerely.

2019. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
# 5-ös vagyok: Elnézést, lemaradt: 28/F
2019. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyszerű vagyok e tekintetben, a legnagyobb alkoholtartalmútól. Szóval nem vagyok az - a számomra fura eset - aki előbb betud nyomni a sörtől, mint a töménytől.

No de úgy általában nagyon ritkán fordul elő nálam az, hogy elvesztem a kontrollt és berúgok, a tömény az ami néha még megtud tréfálni (nem tudom kiszámítani) de szinte mindig ura vagyok magamnak és időben megállok. Ezen túl pedig még ha én érzem is a piát, más ezt nem látja rajtam és nem is hallja. Szóval ált. azt gondolják, hogy szín józan vagyok 8-10. sör után is, az 5-6. feles után is, mert nem változtat rajtam egy szemernyit sem. Azaz elég "bénának" tűnhetek egy külső szemlélőnek e tekintetben, mert iszok-iszok, és nem történik semmi különös, én józanul is jókedvű vagyok, részegen sem iszom magam sírósra, pörgősre, kiabálósra... Az, hogy változtatott rajtam az alkohol, utoljára kb. 16 éves korom körül volt, de akkor még voltak bennem erős gátlások józanul, amit az alkohol eltüntetett, ma ilyen nincs. Egyetlen dolgot tüntet el nálam szinte mindig és az az álmosság (sört leszámítva). Simán ébren vagyok akár reggelig is, nem érzek álmosságot, de ha lefekszem, akkor azonnal alszok.


31/F

2019. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!