Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fél liter vodka 2 18 éves...

Fél liter vodka 2 18 éves fiúnak mennyire elég?

Figyelt kérdés
én kb 90-100 kiló vagyok, haverom 70 körül lehet. igazából nem szoktunk sokat inni, eddig fejenként kb 10-15 alkalommal voltunk részegek (ebbe a 2 sört egy éjszaka alatt szintű ivást is beleszámoltam). igazából megivás után egy órával jutunk be fesztiválra szóval eléggé le kell innunk magunkat. én elég jól birom az alkoholt (sajnos), haverom átlagosan bírja. fél literben gondolkodtam, vagy inkább 0,7 kéne?
2019. aug. 7. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Fejre fogtok állni ebben a melegben, pláne ha bedöntitek előre, semmi értelme, elég alapozni két három felest és bent kipengetni a szinten tartó rövidet vagy inkább sört. Mellette sok vizet érdemes inni, hogy másnap ne fájjon a fejetek.


Szerintem ebben a melegben ostobaság 0,7L-t ketten meginni, szerintem a 0,5 is sok.

2019. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%
A 2 sörtől már részegek voltatok? Az mit takar pontosan? Ilyen becsiccsentett állapot, vagy rendesen részegek. Mert bár mindenki máshogy bírja, és 1 órával a bejutás előtt isszátok, így nem hiszem, hogy nagyon sok hatása lenne annak a fejenként 0,25l vodkának. Ha 2 sörtől voltatok részegek még éppen lehet jól érzitek tőle magatokat de nagyon többet mem tudok elképzelni, mert ez anyagcsere gyorsaságától is függ. Én sajnos ha jókedvig iszok, fél óra után semmi nincsen bennem. A 0,7mindenképpen praktikusabb lehet a leírtak függvényében.
2019. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
78%
Magamból kiindulva, ha tényleg jól birjátok, akkor az a fél liter vodka minimum fejenként kell.
2019. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a fél liter sört nem szószerint értem, csak hogy a 10-15 ivászatba beleszámoltam mindent ahol ittunk
2019. aug. 7. 21:11
 5/9 A kérdező kommentje:
de nekem kell kb 1 deci min és az kimegy rögtön
2019. aug. 7. 21:13
 6/9 anonim válasza:
56%

Én egyedül megittam 1 hete 2 fél literes finlandiát utánna baráti társaságban még fél üveg fél literes royalt...semmi bajom nem volt. Nagyon picit éreztem a hatását, de nyugodtan letudtam feküdni aludni és semmi szédülés hányád másnaposság nem volt.


Szerintem ez mindenkinél változó, hogy mennyi alkoholt kell fogyasztania, hogy berugjon.

2019. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy le "kell" innunk magunkat? Amúgy meg csak egy módon tudhatod meg: próbáljátok ki, de ne "élesben", hanem még előtte.
2019. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1 deci kell? Ami kimegy rögtön? Amit az előző írt, tényleg jóha kipróbáljátok előre, viszont nekem is majdnem a fél liter kéne...
2019. aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meginnám kb a felét a helyetekben, és a felét megpróbálnám bevinni. Soundra simán be lehetett vinni a vodkát műanyag üvegben, senkit nem érdekelt. Ha véletlenül mégis el akarnák venni akkor még ott előtte isztok belőle egyet és a maradék keveset otthagyjátok. Inkább ez a megoldás minthogy előtte rövid idő alatt igyatok meg sokat, amiből vagy az lesz hogy ha rosszul bírjátok akkor már előtte rosszul lesztek, ha meg jól akkor később már alig fogjátok érezni.
2019. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!