Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fél liter vodka (nem szutyok,...

Fél liter vodka (nem szutyok, ilyen finnlandia vagy abszolut minőségű) 1 liter bombával keverve mennyire gyilkos?

Figyelt kérdés
elötte bedobnám fagyasztóba úgyse rögtön isszuk meg. nagyon ihatatlan?
2019. aug. 8. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát ne keverd egyszerre össze az egészet, csak egy italra valót és kóstold meg bejön-e.
2019. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű vodkát minek kevered?
2019. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából ketten isszuk, nem iszunk sokszor, és nem szeretem a vacak vodkát keverve sem, max ha már részeg vagyok. így kb 750 forintal drágább fejenként, kalinka 2500 az absolut 4000 körül van, szerintem megéri a jobb ízt,
2019. aug. 8. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha ketten isszátok akkor mennyiségre ez kb oké. Ha mondjuk rászántok egy 2-3 órát és nem gyorsan akartok végezni vele akkor ettől eléggé el lehet lenni de nem lesztek rosszul.


Viszont a koffein+alkohol kombó az nem a legjobb, ebből azért lehetnek gondok. Oké hogy a bomba fele annyira erős mint egy normális energiaital, de én inkább gyümölcslével vagy valami szénsavas üdítővel keverném a helyetekben.

2019. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én még régebben számolgattam és arra jutottam hogy egy másfeles bombába van kb két kávényi koffein, most szerintem ha megiszok egy kávényit akkor nem fog ártani
2019. aug. 8. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Csak a buta kisfiúk kevergetik a Szent italokat. Vodka, Whiskey, stb... minek keverni? (nyilván koktélban oké, energiaitalra gondolok)

Legolcsóbban így lehet beállni tudom.

2019. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szereintem gusztustalan íze lesz 1:2-höz keverve bombával. Néha én is iszok vodkát energiaitallal de max. 1-et ha álmos vagyok és fél deci vodkát keverem a 250ml energiaitalba.
2019. aug. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a piát energiaitallal sose értettem. Olyan, mintha bevennél hashajtót hasfogóval. Igyátok rendesen szénsavas naranccsal. De ne keverve, a vodka után a narancs.
2019. aug. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erős a keverési arány! Értem én, hogy a "nem szutyok"-al arra próbáltál célozni, hogy az ízbe nem rondítana bele túlzottan, de belerondítana, csak nem úgy, ahogy gondolod. Meglehet próbálni, szódával is kb. ilyen arányban szokták keverni, de ott nincs íz, amit kihígítasz, itt viszont erősen kihígítod a bomba ízét, ami az energiaitalok közül talán az egyik legsavanyúbb energiaital, nagyon teli van tolva foszforsavval...

Úgy egyébiránt pedig az energiaital+alkohol kombóval nem árt vigyázni, mert iszonyatosan megterheli a szívet, szóval még azokat is, akiknek egyébként normál vagy kicsit alacsonyabb a vérnyomása, de akinek eleve a normálistól magasabb (s hát amíg nem méred rendszeresen, nem is tudhatod), azoknak iszonyatosan, 2-3. pohártól már gyak. erősen fulladsz, nyomja a mellkasod!

2019. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!