Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés

Ti milyen állapotban lennétek 1 liter sörtől,2deci Jagertől és 2 deci vodkától amit 2.5 óra alatt isztok meg?

Van olyan ismerősöm aki ennyit ivott (elég szarul volt) egyik nap és kivácsi vagyok, hogy általában az emberek hogy reagálnak ennyi alkoholra.

Keress kérdéseket hasonló témákban: alkohol, részegség, Jager, vodka, sör, rosszullét

aug. 13. 17:09  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
En peldaul fekve hanynek a sarokban.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont aug. 13. 17:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Meg tudlak érteni...

# 2/19Időpont aug. 13. 17:21 Privát üzenet

Az a "baj" nem iszom sört, nem szeretem, de ha mondjuk kicserélem fél liter borra...

... kb fél liter bor és 2 deci jéger után mondanám, hogy köszi, mára ennyi volt. Ha rátolnék még 2,5 de vodkát, abból fejreállás lenne.

De van olyan ismerősöm, hogy ennek a duplája se nagyon látszik meg rajta. Mondjuk hozzá is van szokva, meg 170 kiló...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont aug. 13. 17:46 Privát üzenet
Nekem kevés lenne de nem vagyok rá büszke. Sajnos 20 év rutinnal irgalmatlan mennyiségű ital le tud gurulni bármikor. De a Jagert és a hasonló likőröket nem csípem, felkavarja a gyomrom. De a sör - vodka kombó bármeddig elmegy nálam.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont aug. 13. 17:54 Privát üzenet
1L sör és 4dl jägertől berúgnék, hányni nem hánynék. Viszont csak 4centiliter vodkától is hánynék mert nem szeretem.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont aug. 13. 18:04 Privát üzenet

Detoxikáló jó esetben.

38/n

3 üveg sörtől is részeg vagyok.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont aug. 13. 18:07 Privát üzenet

Egyetemista koromban kb ez volt a program egy kellemes beszélgetős estére. Meg se kottyant, épphogy becsíptem tőle, másnap teljesen jól voltam.

Most, 30 felett, sikítva hánynék tőle egész este, másnap pedig magzatpózba gömbölyödve, lüktető fejfájással, szűkölő kutyaként vergődve várnám a megváltó halált.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont aug. 13. 18:12 Privát üzenet
A liter sörtől már hánynék, de ha bor lenne akkor még hazajutnék komolyabb gond nélkül, még ha nem is lennék valami szép látvány kívülről. Másnap fejfájás csillapítóval kezdenék.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont aug. 13. 18:36 Privát üzenet
Penryn nevű felhasználó válasza:

Hát...A sör helyett én is inkább fel liter borral számolnék. Így mondjuk elég szr állapotban lennék, kb az amikor felkelni is alig tudok és nem látok rendesen. Ha utána nyugodtan maradnék, akkor kb 2 órával később már képes lennék hazamenni.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont aug. 13. 19:02 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

30 évvel ezelőtt enyhe szalonspicc lett volna tőle. De 27 éve absztinens vagyok, és ma a tizedrészétől is merev részeg lennék.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont aug. 13. 19:44 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normalis, h a 10 honapos lanyom napi 3-4 deci vizet iszik? Volt mar h fel liter is lecsuszott?
A tejes dobozra miért nem odaírják, hogy meddig jó, ahova odaírják, hogy hova írják, hogy meddig jó?
Gyakori, hogy a megnevezett ital nem is annyi amennyinek mondják /árulják/nevezik?
1 liter bor alkoholtartalma megegyezik 2,5 deci tömény italéval vagy rosszul számoltam?
Almapalinka fozesnel kb milyen aranyban jon le a metilalkohol? Ugyertem kb 50 liter cefrenel az elso hany deci ami metil alkohol? Nincs tapasztalatom ezert akarom igy...
7 deci gyümölcsvodkától be lehet rúgni? Az majdnem egy liter.

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!