Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti milyen állapotban lennétek...

Ti milyen állapotban lennétek 1 liter sörtől,2deci Jagertől és 2 deci vodkától amit 2.5 óra alatt isztok meg?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm aki ennyit ivott (elég szarul volt) egyik nap és kivácsi vagyok, hogy általában az emberek hogy reagálnak ennyi alkoholra.

2019. aug. 13. 17:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
En peldaul fekve hanynek a sarokban.
2019. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Meg tudlak érteni...
2019. aug. 13. 17:21
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a "baj" nem iszom sört, nem szeretem, de ha mondjuk kicserélem fél liter borra...

... kb fél liter bor és 2 deci jéger után mondanám, hogy köszi, mára ennyi volt. Ha rátolnék még 2,5 de vodkát, abból fejreállás lenne.

De van olyan ismerősöm, hogy ennek a duplája se nagyon látszik meg rajta. Mondjuk hozzá is van szokva, meg 170 kiló...

2019. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%
Nekem kevés lenne de nem vagyok rá büszke. Sajnos 20 év rutinnal irgalmatlan mennyiségű ital le tud gurulni bármikor. De a Jagert és a hasonló likőröket nem csípem, felkavarja a gyomrom. De a sör - vodka kombó bármeddig elmegy nálam.
2019. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
1L sör és 4dl jägertől berúgnék, hányni nem hánynék. Viszont csak 4centiliter vodkától is hánynék mert nem szeretem.
2019. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Detoxikáló jó esetben.

38/n

3 üveg sörtől is részeg vagyok.

2019. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
78%

Egyetemista koromban kb ez volt a program egy kellemes beszélgetős estére. Meg se kottyant, épphogy becsíptem tőle, másnap teljesen jól voltam.


Most, 30 felett, sikítva hánynék tőle egész este, másnap pedig magzatpózba gömbölyödve, lüktető fejfájással, szűkölő kutyaként vergődve várnám a megváltó halált.

2019. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
A liter sörtől már hánynék, de ha bor lenne akkor még hazajutnék komolyabb gond nélkül, még ha nem is lennék valami szép látvány kívülről. Másnap fejfájás csillapítóval kezdenék.
2019. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Hát...A sör helyett én is inkább fel liter borral számolnék. Így mondjuk elég szr állapotban lennék, kb az amikor felkelni is alig tudok és nem látok rendesen. Ha utána nyugodtan maradnék, akkor kb 2 órával később már képes lennék hazamenni.
2019. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%
30 évvel ezelőtt enyhe szalonspicc lett volna tőle. De 27 éve absztinens vagyok, és ma a tizedrészétől is merev részeg lennék.
2019. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!