Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik, hogy itt GYK-n...

Létezik, hogy itt GYK-n mindenki ilyen jól bírja a piát?

Figyelt kérdés

Nézegettem pár kérdést, és azt vettem észre, hogy durván a válaszolók harmadánál szinte semmi vagy abszolút semmi látszatja nem lenne fél liter vodkának megfelelő italnak. (persze saját bevallás szerint)

A való életben viszont nem ilyen arányokat látok.

Mindenki ennyire túloz? (tisztelet a kivételnek)



2019. aug. 14. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi lelkibeteg van itt, egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy alkoholista is van közöttük szép számmal. Az ő toleranciájuk magasabb.
2019. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
igen
2019. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek megrögzött alkoholisták itt is, azok jobban bírják mint egy nem ivó. Én azt a részét nem értem, hogy ezt miért tartják dicsekvésre méltónak?
2019. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

fél liter tömény egy fiatalnak nagyon sok, és a piálási mennyiségeknél aza helyzet, hogy a gyerekek túloznak, a piások meg bagatelizálnak...


Fél liter vodka amugy egy gyakorlott alkeszen is "meglátszodik"

2019. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért fél liter vodka egy este alatt nem olyan őrült mennyiség hogy hitetlenkedni kelljen. Jó nem mondom hogy kevés, de ha kísérővel issza az ember, eszik előtte, meg közben is keveset, fogyaszt vizet a szünetekben simán bírható mindenfajta túlzott részegség nélkül.
2019. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze mindig jönnek a "partyállatok" akik aztán 1 litert is megisznak lazán... megnézném élőben...
2019. aug. 14. 17:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értik a "semmi látszatot", hogy amatőr módon jól beisznak 2 óra alatt fél liter kommersz vodkát éhgyomorra, aztán kidőlnek a hátsó szobában reggelig, amíg a többiek buliznak.
2019. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#5ös igazad van, egy este alatt tényleg nem sok, de pár helyen (ezt elfelejtettem írni) kifejezetten azt kérdezték, hogy húzóra/1-2 óra alatt, ami már sokkal durvább...

kalkulátor szerint (van egy elég megbízható) ez már 3 ezrelékes véralkoholszint ami stabil rosszullét az emberek erősen túlnyomó részénél

2019. aug. 14. 18:03
 9/20 anonim ***** válasza:
én "bírni" bírom, csak nagyon elálmosodok tőle
2019. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azok akik azt mondják 1 óra alatt megisszák és semmi bajuk nagyobb részt kamuznak. De 4-5 óra alatt én is megiszom nagyobb gond nélkül ha rendesen eszek is mellé. Egyszer ittam meg fél liter vodkát 2 sörrel másfél óra alatt, kb. 1 órán át jól voltam utána aztán full képszakadás és fetrengés meg okádás.
2019. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!