Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vörösboros kóla milyen ital?

Vörösboros kóla milyen ital?

Figyelt kérdés
Igénytelen? Miért?

2019. aug. 15. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
2019. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert a jó bort vétek elrontani a kólával, ha pedig rossz a bor, akkor kár a kóláért...
2019. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Igénytele suttyó fiatalok itala. (én is ittam)

Minőségi bort nyilván nem kever az ember kólával, mert hát minek. A szar bórt szokták hogy ihatóbb legyen.

2019. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Folyékony.
2019. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

Nézd meg, hogy kik isszák és vond le a következtetést!:)

2019. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Sose találkoztam olyan emberrel aki szereti a bort és megissza a vörösboros kólát, ami szerintem sokat mond az értékéről. Az egészben az az egyetlen koncepció hogy valami édessel felöntsék az ócska bort.
2019. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Minket Egerben majdnem kidobtak egy borozóból, mert a haver azt kért. Hát ilyen ital.
2019. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet szólni és valóban köze sincs a minőséghez, de úristen mennyit ittunk még csóró gimisként...a legalja olcsó borból meg ha bejött az élet akkor drinky kóla helyett cocacolával..szintiszta nosztalgia. Amúgy izlett is.De már nem iszok ilyesmit mert változott az értékrend meg van pénz is amióta dolgozok. Inkább ritkábban iszok de minőségit.
2019. aug. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!