Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Angliåban milyen sört érdemes...

Angliåban milyen sört érdemes kipróbálni? Nem akarok pubba vagy kocsmába menni csak boltban venni.

Figyelt kérdés

#London #sör #Angol sör
2019. szept. 8. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem akarsz pubba menni?

Szerintem az elmeny sokkal fontosabb, mint maga amit iszol.

A te helyedben beulnek egy csendesebb helyre ha nem rajongsz a tomegert, es rendelnek egy sima sort.

2019. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
AZ angol pub meg kocsma egész más, mint MO-on egy kocsma - inkább étterem jellege van, megéri kipróbálni.
2019. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Budweiser a legnépszerűbb. Ennyit tudok nem vagyok egy nagy sör ivó. Keress rá hogy legjobb angol sörök vagy menj fel a Tesco UKra ott látod hogy mi az amit egyszerű megvenni.
2019. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Guiness még a legnépszerűbb itt, de az szerintem okádék. Azért próbáld ki, lehet neked ízleni fog.
2019. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attol fugg hogy milyen ort szeret. Lager,ale,bitter,stb. Ale- t en nem seretem,de pl Londons pride ,doombar, hobgoblin. Vagy a szemelyes kedvencem a bluemoon,ami buzasor . vgy a desperdos. De a kommers fosters is megteszi. Es a ciderrol nem is szoltunk.
2019. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!