Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha egy üveg alkoholmentes...

Ha egy üveg alkoholmentes pezsgőt összeöntünk egy hagyományos (alk. Tartalmú) pezsgővel, veszít az alkohol %-ból?

Figyelt kérdés
Ugyebár így már 1,5 l pezsgőnk lett!
2019. okt. 2. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
12 éven aluliak nem használhatják az oldalt és alkoholt sem fogyaszthatnak.
2019. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
majd matekórán megtanulod
2019. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
még felső tagozatban, nyugi. Sőt, az is lehet, hogy ma már negyedikben
2019. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:
97%

Nem csökken, egyetlen üveg pezsgőből gyakorlatilag végtelen pezsgőt lehet szaporítani kölyökpezsgő hozzáadásával. 15 éve vettem egy karton Dom Pérignont, és azóta már több, mint 10000 üveget csináltam belőle szobi szőlővel. Legjobb befektetés.


...igem.

2019. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hányadik évfolyamtól van jelenleg kémiaoktatás, de szerintem 14 alatt. Márpedig kémiából az egyik alap tanulnivaló a higítás.

Ha nem vagy 14, akkor csak a mentes pezsit vedd, és ne kutyuld, majd max ha nagy leszel.

2019. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
* szerintem 14 éves kor alatt
2019. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Senki nem olvasta el rendesen a kérdést, a jó válasz, hogy nem, az alkoholmentes pezsgő nem fog veszíteni az alkohol%-ból, szívesen.
2019. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ja, így meg aztán még jobb. :D


Kérdező: igen, az alkoholmentes veszít az alkoholtartalmából, és negatív alkoholtartalma lesz, részeg embereket lehet vele józanítani, tuti cucc.

2019. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!