Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyha megiszok 2 hellt meg 1...

Hogyha megiszok 2 hellt meg 1 monstert mondjuk mellé pedig meg iszok pár felest vagy sőrt annak tényleg jó lenne a hatása?

Figyelt kérdés
Remélem ez nem veszélyes mulatság, ha ennyi energia italt meg iszok egyszerre rá pedig meg iszok min 2 sőrt vagy 2 felest? Vagy a jó eufórikus élményért és effekt változás miatt. Talán 3 de lehet inkább 4 is el kéne? Ha nem muszály monstert meg nem is vennék. Mert olyat halottam, hogy ez legális ugyebár és a 2 együtt igazából ugyan azt dobja mint a metamfetamin/katinon származékos porok,tabletták vagy kristályok. Vagy talán elvileg a speedre hasonlít a legjobban. Sőt valaki azt mondta, hogy ez ugyanolyan. De valaki már ugye máshoz is hasonlította. És ilyen szereket meg senki nem akar ki próbálni! Főleg, hogy lehet már első alkalommal baja lehet az embernek, mert még szintetika is ráadásúl. Nem tudom azt sem, hogy egy ember mennyi koffein miatt lesz rosszúl, úgy tudom a monsterbe 2x annyi koffein van mint a hellbe. Illetve gondolom 2 féle piát keverjek max, ami mondjuk szerintem nem fog annyira beütni sajna ha 3-4 felest iszok. Mivel, hogy energia italt is iszok mellé 3 féle pia, az nem lesz inkább rossz mint jó?

2019. okt. 13. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát én rendszeresen energiaitallal ittam a jägert meg a vodkát is, de soha nem éreztem úgy magam mintha be lennék drogozva.
2019. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Az összes piának a hatóanyaga az alkohol. Az alkoholtartalom a felszívódás idejét szablya meg. Ha alkoholt keversz koffeinnel nem fogsz olyan hatást elérni mintha illegális szereket fogyasztanál. A koffein megdob egy kicsit ennyi. Nem kell nagy csodákat várni.
2019. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok.
2019. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan érdekel, miért ilyen hülye mindenki?

Egyrészt kuuurvra egészségtelen, ha olyan a szervezeted akár bele is halhatsz egy ekkora adag cuccba, másrészt nem, nem lesz olyan mintha drogoznál.

Az is gáz, hogy kósza gondolatként feljött, de hogy ekkorát agyaljál rajta, eleve jó üres lehet az életed, meg alapból nincs jobb dolgod?

Tudod mit?, meggyőztél, csináld csak...

2019. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed hogy jól fogod érezni magad akkor valszeg jól is fogod érezni magad (aztán a kommentem után lehet nem).
2019. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik kombót megiszod, a helyesírásod még rosszabb lesz :).
2019. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináld így:energiaital,feles. Energiaital,sör. És így tovább,amíg el nem mész egy jót hányni. Lehet a koffein feldob egy kicsit,de azon kívül,hogy összekeverem a sok hülyeséget,és hányni fogsz,nem lesz semmi bajod.
2019. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szívrohamot akarsz kapni akkor igyad literszámra is felőlem az energialöttyöt meg a sert is együtt.
2019. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!