Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hálám jeleként milyen minőségi...

Hálám jeleként milyen minőségi drágább sört vegyek egy nagy sörkedvelő barátomnak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 20. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Inkább vegyél neki a megszokott söréből egy rekesszel!

Sokan ragaszkodnak az ízhez, nem biztos, hogy a drágább bejön neki.

2019. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is az a legjobb, ha a kedvencéből veszel neki egy tálcával vagy rekesszel, sógorom is inkább ezt díjjazza!

Ha viszont az illető olyan, mint én, hogy szeret megkóstolni minden sört, akkor például:

HEDON Charlie Firpo vagy Johnny Firpo, vagy ugyanez 4-es pakkban: "Nincs kettő négy nélkül"

Faxe 10%

Argus Strong

2019. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Én ilyenkor pár 7% körülit viszek valami jobbat.
2019. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a Tripel Karmeliet ha abból vennél egy rekesszel azért az túlzás lenne. Eleve tudni kellene milyen söröket szeret.
2019. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg a mennyiségre menj ilyen esetben. Kivéve ha esetleg megemlítette, hogy "de meginnám XY sört csak nem fér bele a keretbe". Mert akkor evidensen olyat.
2019. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
63%
Fűtőház Sörfőzde termékeit ajánlom tiszta szívből! Valamit nagyon tud a mester. 100%-ban Magyar cég, modern technológia, csúcsminőség! A belga, apátsági sörökkel egy szinten van. Sokak szerint annál is feljebb.
2019. okt. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én pont nem a mennyiségre mennék rá, vannak mindenféle tematikus sörkóstoló dobozok pár üveg különleges, kézműves sörrel, én valami olyasmit vennék neki.

Már ha a sörkedvelőt úgy kell értelmezni hogy kézműves söröket iszik, és szeret kísérletezni velük.

Ha tudod hogy csak egyfélét iszik, akkor tényleg olyat vegyél.

2019. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát, alapvetően elég rossz ötletnek tartom, hogy egy nagy sörkedvelőnek egy sörhöz nem értő személy (feltételezve abból, hogy itt, GYK-n teszel fel ezzel kapcsolatos kérdést) sört vegyen ajándékba. Ugyanez igaz természetesen bármilyen termékre vagy árucikkre. De ha már mindenképpen muszáj, akkor legalább valami egyedi, kézműves cuccot keressél, akár egy vásárból mondjuk, és ne olyat, amit bármilyen hipermarketben lehet kapni. Hogy konkrétan milyen fajtát, azt nyilván nem tudom megmondani, mert pont annyira nem ismerem a barátod ízlését, mint te.
2019. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Becks
2019. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Végül egy Chimay-t vettem, mert szeret kóstolgatni.
2019. okt. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!