Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha rendszeresen fogyasztok...

Ha rendszeresen fogyasztok alkoholt, többnyire sört, létezik, hogy már nem nagyon hat ràm? Az utóbbi időben vettem észre, hogy ha megiszok 3-4 üveg sört, akkor se rúgok be, csak elvagyok. Erősebb a szervezetem, vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
2019. okt. 20. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Hozzászokott a szervezeted.
2019. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

én is így vagyok, egyre drágább berúgni :/

és akkor a kormány még az adókat is emeli gyakran

kurwa fidesz

2019. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 qkker1 ***** válasza:
86%
Évek óta alkesz vagy, bazsi, neked már mindegy!
2019. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 28 éves és amennyire lehet, egészségesen élek, vegetáriànus vagyok,sportolok. Viszont sokat sörözök...vmiért kell. Heti 3-4szer iszok, több üveggel.
2019. okt. 20. 21:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nő a szervezet toleranciája. És ez nem csak azért probléma mert drágább berúgni, hanem azért is mert attól hogy x mennyiségű ital már nem üt meg úgy mint azelőtt attól még a szervezeted pont ugyanannyira károsítja.
2019. okt. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Jesszus, mennyit vedelsz, főleg lány létedre! :O

Én is imádom a sört, de hetente 3-4 alkalommal is csak alkalmanként 1 dobozzal iszok, vagy ritkább esetben 2-vel, és azokat azért megérzem, már az első doboz után is, igaz én mindig erősebb fajta, minimum 5%-os söröket szoktam venni, leginkább ezért! Berúgni nem jó, de azért jó kedvem lesz tőle!

10%-os Faxe-et ittál már? Az ráadásul eleve csak 1 literes kiszerelésben van, és ha egyszerre megiszod, max. 2 órán belül, azt tuti megérzed!

32/F

2019. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"...vmiért kell"


Kezdesz alkoholista lenni.

2019. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mkinek ;)

igen tartok tőle én is, h ráléptem az alkoholizmus egyirányú útjára :(( h mi az oka, nem tudom.. vannak pszichés problémáim, de meg kell tudnom oldani másképp.

elhatároztam, h mostantól csökkentem a sörözések számát és az adagot, mert szeretnék 25 év múlva is élni :)

2019. nov. 4. 20:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Faxe-t amúgy nem ittam még... komoly lehet az biztos :(( 5% körülieket szoktam, néha kicsit erősebbet is, pl. dreher bak.
2019. nov. 4. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

És minek emelted ki a kérdést?

Mi nem világos azon, hogy alkoholista vagy?

2019. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!