Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

2 napja nem igazan ettem najo 2 nap alatt 1 tanyer levest ettem meg, nem vagyok egy jo idoszakomba, egy csalodason vagyok tul. Na mindegy is. A lenyeg az lenne hogy

Kimentem inni tegnap. Epres futyulost ittam, 72 fokos tatrateat, meg tiramisus angelit. Es ma hasmenesem volt es olyan szinten faj a gyomrom. Ha fekszem akkor nem, viszont ha ulok, guggolok, allok akkor igen. Tudom buta voltam nem kellett volna... de remelem tudtok segiteni nekem mert nagyon faj a gyomrom. Most egy par oraja nem voltam wcn.. remelem nem leszek. Koszonom nektek!!



2019. nov. 9. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Hát mit vártál? Vagy tulajdonképpen most mit vársz? Meleg téglát a hónod alá?

Éhgyomorra legallyaztad magad, ezen nincs mit csodálkozni.

Meg most ezen mit lehet segíteni? Egyél valami kekszet, vagy valami zsírosat, nyáklevest gondolom hiába mondom hogy egyél, mert azt úgyse fogsz...

Majd elmúlik. Majd ha a májad utolérte magát az elmeháborodás után.

Azt remélem megtanultad, hogy minél nagyobb a csalódás, annál nagyobb f-ság saját magadon bosszút állni. 1 tested van, meg 1 életed. Ha valakiben csalódsz, az pont nem üti meg a mércét ahhoz, hogy akár az életedet, akár a testedet büntesd miatta.

2019. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A májad most próbálja elmondani neked hogy elcseszted. Ő így kommunikál.

Próbálj folyadékot bevinni, jó ha van benne cukor. Erre alkalmas pl; mézes tea, limonádé cukorral, gyümölcslé.

Aztán eszegess is valamit ami jól esik.

2019. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De kis cuki vagy, hány éves vagy? Úgy tűnik ez az első hogy másnapos vagy és nem ismered fel hogy mi történik veled.
2019. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fütyölős, Tatratea, meg tiramisus Angelli? Hát ne csodálkozz, hogy szelel a popsid.:D


El fog múlni, nagyon nem tudsz vele mit csinálni, ki kell várni. Jobbulást! Máskor ne keverd a piákat, főleg ne ezeket.

2019. nov. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vodka is volt, most jutott eszembe

Basszus nagyon reg nem ittam es ez tenyleg sok volt most..

Koszonom a valaszokat

Egyebkent 18 eves vagyok

2019. nov. 10. 11:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddig ha valaki a masnaprol beszelt mindig azt mondta hogy szedul meg faj a feje meg ilyenek

Nem gondoltam hogy ilyesmi is lehet🤣

2019. nov. 10. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!