Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittas vendéget miért nem...

Ittas vendéget miért nem szokás kiszolgálni ha nem kötözködő, balhézós forma sem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne is legyen az.
2019. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyik pillanatban békésen üldögél, aztán odarókázik. Vagy a WC-t hányja-xarja-hugyozza össze. Vagy csak szolidan beborul az asztal alá aztán húzgálhatod mint a dögöt. Télen pl. meg záráskor mit csinálsz vele? Bent nem hagyhatod, ki meg nem zárhatod mert megfagy. Kínlódj vele. Elég régen vagyok kocsmabútor, láttam már mindent.
2019. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert utána rá lesz fogva szerencsétlen pultosra hogy miatta lett alkoholmérgezése/asztal alá borulás miatt agyrázkódása/akármi baja a majomnak, és neki kell megfelelően reagálni a helyzetre, biztonságba helyezni, mentőt hívni, és a kocsma issza meg a levét, ez pedig tudod melyik tulajnak hiányzik.
2019. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem szolgálnának ki ittas embert nem lenne egyetlen kocsma/pub stb sem...
2019. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
100%

Csak étteremben, kávézóban vagy egyéb olyan helyen nem szokás, ahol a részeg ember nem normális jelenség.


Ivóhelyeken csak azért van ez kiírva, hogy a pultos eldönthesse, melyik részeget nem szolgálja ki, aztán mutathasson a táblára, hogy bocsi ki van írva.

2019. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben Phoneyval teljesen egyetértek, én is láttam már olyat hogy elküldtek részeget kocsmából, mert konkrétan mindenkinek k_rva anyázott, direkt kereste a bajt. Engem meg soha nem küldtek még el pedig nem egyszer voltam erősen ittas, csak szerencsére én a "jóféle" részeg vagyok aki csak vidámabb az átlagosnál esetleg nyelvbotlásaim vannak, de nem kezdek el random emberekkel kötekedni.
2019. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!