Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most komolyan az évszaktól...

Most komolyan az évszaktól függ, hogy fehér vagy vörösbort, illetve világos vagy barna sört iszol?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy nyáron nem isznak vörösbort/barna sört. Nem sznobság ez egy kicsit? Miért ne lehetne nyáron vörösbort vagy barna sört inni? Ennyi erővel nyáron rövidet sem kellene inni, mert húú...

Most lehet jönni azzal, hogy télen nem fagyizunk, de ez sem igaz. Ha zárt, meleg helyen vagy akkor tökmindegy odakint mi van.


2019. nov. 13. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem komolyan.
2019. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagember nyáron nem kívánja a töltött káposztát, és rá egy nagy pohár testes vörösbort. Nyáron az átlagember egy könnyebb halászlé után inkább egy rozé fröccsöt iszik. Az átlagember...

De ha te nem vagy átlagos, és nyáron kívánod a nehéz ételt, meg a vörösbort, semmi akadálya, hogy megedd, megidd...

2019. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

És te komolyan már a kérdés kiírásakor veszekszel és támadsz mikor nem a válaszadók, hanem valami ismerősöd mondta ezt, és mi még soha nem beszéltünk erről?

Én még életemben nem hallottam erről, minden évszakban iszom mindent ami jól esik.

2019. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem iszok télen vagy nyáron világos/barna sört vagy fehér/vörös bort, az túlzás, de tény, hogy nyáron egy jól behűtött világos lager esik a legjobban, az sem baj, ha kissé vizes "ivó sör", borból dettó inkább a könnyebb fehér borokat, és a fröccsöt pártolom nyáron.

Télen meg jobban esnek a testesebb, különlegesebb minőségi sörök, akár a barnák is, borból meg egyértelműen a testes vörös száraz borokat pártolom ilyenkor tisztán, csakis magában.

2019. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom akkor Te nyáron is tolod a forraltbort és a forró teát és puncsot egy jó kis töltöttkáposztával igaz?
2019. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyáron nem iszok kakaót, kedden meg nem eszek májkrémet.
2019. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem sznobság. Nyáron kevés olyan ételt eszek amihez megy egy jó nehéz vörösbor vagy kívánom meg a sötétebb söröket.
2019. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Töltött káposztát sem ajánlott enni nyáron? :D

Meleg teát simán iszok (forrón nem szeretem télen sem), kávét is, sőt még csípős ételeket is eszek, vagy meleg húslevest, sült kolbászt, bármit.

Mondjuk a forralt borral megfogtál.

2019. nov. 13. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Most komolyan az évszaktól függ, hogy iszol-e forralt bort?


Sokan mondják, hogy nyáron nem forralt bort. Nem sznobság ez egy kicsit? Miért ne lehetne nyáron forralt bort inni? Ennyi erővel nyáron forró teát sem kellene inni, mert húú...


Most lehet jönni azzal, hogy télen nem fagyizunk, de ez sem igaz. Ha zárt, meleg helyen vagy akkor tökmindegy odakint mi van.

2019. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bár erről eddig nem hallottam piáknál, de szerintem is nagy hülyeség! Illetve azt az 1 kivételt, hogy a sör a nyári melegben esik a legjobban. Ebben azért van valami, de én nem ahhoz mérem a dolgot, akármikor, még télen is szoktam sört inni! Borozni nem igazán szoktam, és nekem egyre megy mindegyik bor, sörből meg mindig csak világosat iszom, egyrészt az az igazi, másrészt ízre is sokkal jobb, a barnát utálom! Igaz hogy a fagyit is lehet télen, meleg lakásban enni, csak épp akkor nem igazán kapható sehol!
2019. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!