Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen röviditalt válasszak,...

Milyen röviditalt válasszak, amit undor nélkül meg tudok inni?

Figyelt kérdés

Hat évvel ezelőtt kaptam egy elég súlyos alkoholmérgezést(rengeteg rövid italt ittam össze néhány tíz perc alatt), nem detoxikáltak, de ájulásig ittam magam, volt mentő és infúzió is.


Azóta nem igazán tudok meginni még két cent bármilyen rövidet sem fintorgás nélkül.

Ti mit ajánlanátok a rövid italok közül, mivel próbálkozzam, mi az amit meg tudok inni jóízűen?

A nem rövid italokat most hagyjuk.



2019. dec. 2. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Ez hülye!
2019. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt meg mi honnét tudjuk, hogy te mit tudsz undor nélkül meginni?!
2019. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Pálinka?
2019. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vodkanarancs! Sima narancslé, csak az alkohol miatt ereje is van, de amúgy ízre semmi extra!
2019. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt áruld már el, MINEK akarsz röviditalt inni, ha nem birod????
2019. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál, ha nem bírod.
2019. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Én nemrég kóstoltam meg a feketeribizlis Royalt. Szerintem az egy könnyebb italnak számít, érződik a gyümölcs íze is és a vodka nem annyira. Igaz csak 30%-os nem 37-40 mint a rövidek általában, de ha amúgy sem bírod akkor ez nem nagy gond. Ezt én kipróbálnám a helyedben.


A másik kedvencem a tequila, annak szerintem elviselhető íze van, sőt ha rendesen csinálod, sóval, citrommal akkor az is szerintem a kevésbé durvák közé tartozik. De van aki meg épp ettől irtózik, az az igazság hogy anélkül hogy sokfélét kipróbálnál, nem fogod megtalálni hogy mi jön be neked. De a valamivel alacsonyabb alkoholszázalékú rövidek szerintem jó kiindulási alap lehetnek.


Az meg a másik hogy előtte érdemes talán meginni 2-3 sört/fröccsöt/bort/valami kevertet. Ha valaki színjózanul rögtön egy felessel kezdi az ivászatot akkor jobban meg fogja ütni mert kevésbé lesz még hozzászokva.

2019. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Az Ouzo a Te barátod. Még az antialkoholistáknak is ízlik a kellemes ánizsos íz.
2019. dec. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Unikum, meggylikőr, vagy hasonló körömlakkok.
2019. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Helyedben longdrinkeznék, egy fokkal minőségibb töményből mint az átlag, mondjuk Finlandia vagy hasonló rum. Személyes kedvencem a tátratea 52 + (ice)tea.


Ha meg tisztán keresel valamit, akkor tényleg a Royal gyümölcsős vonalát kóstolnám meg.

2019. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!