Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeretnék olyan lenni, mint...

Szeretnék olyan lenni, mint részegen. Ez normális?

Figyelt kérdés
Olyan nyitott, jókedvű, bátor. Hogyan lehetséges ez?

2019. dec. 27. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom tréning. A másik lehetőség az alkoholizmushoz vezet, szóval vagy az első lehetőséggel élj, vagy egyszerűen csak elégedj meg azzal, hogy ilyen vagy alapjáraton.
2019. dec. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:

A jó hír az, hogy lehetséges, a rossz, hogy erre nincsenek trükkök, sajnos fel kell nőni hozzá. (Még akkor is, ha a korod szerint már felnőtt lennél.)

De erre szerintem nem itt, a piás részlegen kapsz majd választ, hanem mondjuk a mentális egészségnél.

2019. dec. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Először is el kell fogadd magad, alaphelyzetben ilyen vagy és ezzel nincs is semmi baj, valószínűleg enyhén introvertált vagy.


Hány tulajdonságodat ismered fel ebből a képből ( [link]


Én is ilyen típus vagyok, sokszor megkaptam én is. Ez a dolog nem csak az önbizalom kérdése, hanem az elfogadásé is. Ha elfogadod magad, akkor jókedvű leszel és boldog, mert azt csinálhatod amit szeretsz. Jókedved nem attól lesz, hogy "megfeleltél" másoknak, hanem, hogy olyan közegben vagy amit szeretsz, és azt csinálod ami neked jól esik.


Meg kell az ember tanulja, hogy nem mindenki egyforma és más nem ítélkezhet feletted, mert ezt meg azt nem csinálod meg, mert nem vagy elég bátor címszó alatt (legtöbb esetben veszélyes hülyeségekről van szó amúgy is). Az alkohol egy legális tudatmódosító szer, nyilván az ember "több" mindenre lesz képes, vagy legalábbis ezt képzeli el magáról, épp ezért fontos a mértékletesség és kevésbé a részegség.


Amúgy meg ha iszol, feltételezem, hogy társaságban teszed, szóval tudsz egészséges emberi kapcsolatokat csinálni, ami jó.


Nyitottság: aki számodra értékes és fontos lehet, vegyél bátorságot és kezdeményezz. Aki meg nem, arra minek időt fecsérelni (ez persze nem jelenti azt, hogy ne légy kedves az illetővel, meg stb.)?


Végkövetkeztetés: az alkohol jó, mert meghozza a hangulatot (fontos a mérték!), a részegség kevésbe, mert minek alkoholba fojtani a bánatot?

2020. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Bocsi, [link] , ez a kép amiből fel kéne ismerd hány tulajdonság igaz rád.
2020. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ja, és ez se rossz olvasmány: [link]
2020. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! ☺️
2020. jan. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!