Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkás gumicukrot milyen...

Vodkás gumicukrot milyen arányban csináljam?

Figyelt kérdés

4-5 főre szeretnék csinálni.

Meddig hagyjam állni miután megcsináltam?

Előre is köszi a válaszokat. 🙂



2019. dec. 29. 08:00
 1/5 Davandaa ***** válasza:
100%
Nem tudok 100%-os választ adni, sajnos. Egyszer csináltam. Vegyél egy jó pár zacsi gumicukrot, egy üveg vodkát de csak annyit önts rá hogy ellepje. Szerintem elég ha egy órát áll. Én maci alakú gumicukorral és Royal vodkával csináltam.
2019. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi!
2019. dec. 29. 18:02
 3/5 Davandaa ***** válasza:
100%
Szívesen
2019. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Egyszer csináltam ,egy jó tanács ,ne álljon túl sokat ,nekem szétmálltak a macik egy idő után és egy zselés cucc lett az egészből
2019. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg ipari másnaposság, alkohol és a cukor a lehető legjobb recept hozzá. :D Vodka amúgy is totál kommersz, mintha mentolos vizet innál kb, ha valaki annak sem szereti az ízét inkább ne is igyon.
2019. dec. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!