Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeretnék egy komolyabb...

Szeretnék egy komolyabb pálinka főzőt.120l-est . Milyen fajta legyen?

Figyelt kérdés
Lehet drágább is,csak normális főző legyen. Milyen lenne jó?
2020. jan. 4. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Des elég jókat gyárt.....
2020. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol érdemes rendelni és hol található 100l feletti főző?
2020. jan. 5. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyat szeressél, ami 100L-es, mert a felettit magánszemélyként nem használhatsz!

Azt döntsd el, hogy hagyományos kétlépcsős vagy egylépcsős. Ha az ár nem számít, akkor én egylépcsős 100L-est vennék a helyedben. 800e körül még fel is építik neked, csak csinálj neki egy helyiséget. Ezekben vill. fűtés van, úgyhogy kell hozzá amper, ha nem bírná el/nem alkalmas a vill. hálózatod, akkor azt is fejleszteni kell.

Ha azért fontos az ár is, akkor hagyományos, DES-el egyébként én is elégedett vagyok, és abból is van 100L-es, de mást még nem használtam. Ez bruttó 100L, szóval ezekbe ált. kb. 70-80L cefrét tudsz betölteni, amennyiben használsz habzásgátlót is.

Ált. "normális" főzőket kapsz a 100L-es kategóriában, a pár 10 literes főzőknél nagy a szórás...

Rendelni bárhol, nincs nagy árkülönbség.

2020. jan. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!