Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezek az alkoholelvonási...

Ezek az alkoholelvonási tünetei voltak?

Figyelt kérdés
4 éve iszok majdnem napi szinten, maximum 1-2 nap kihagyásokkal...bár lassan már egy fél éve naponta. Eddig semmi gond nem volt, de tegnap este egy elég ijesztő jelenséget tapasztaltam. Mentem a trafik felé hogy vegyek cigit este 6 fele volt, szóval már sötét. Már otthon éreztem, hogy valami nincs rendben. A pulzusom megnőtt, azt hittem majd kiugrik a szívem, a menésem nagyon bizonytalanná vált, mintha ittam volna elkezdtem szédülni. Zavartságot éreztem útközben és mintha mindenki engem figyelne. Remegtem, reszkettem. Mintha nem érzékeltem volna semmit csak mentem előre. Folyton olyan érzésem volt mintha követne valaki, csak úgy fürödtem a saját izzadtságomba. Zavart voltam, nagyon szúrt a szívem...mondom trafiknál meg kell innom egy sört. Megittam, kicsit jobb lett. Hazafele megálltam a presszóba ittam 7-8 sört. Minden rendben lett. Ma reggel felkeltem megint oké volt minden, de ma este fele kezdődött megint ez az érzés. Ami hozzáteszem eddig nem volt. Megittam megint a 8-9 söröm és most megint jól vagyok. Ez az alkohol miatt van? Tegnap este volt ilyenem először. Ez így jön egyik napról a másikra? Mit tegyek?

2020. jan. 18. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen,elvonás. Mit tegyél? Ha azt írom ne igyál,nem fogsz? Ha komolyan le akarsz szokni,akkor menj elvonóra. Magadtól nem fog menni.
2020. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen, feltehetően amiatt van. A szervezeted nem tudja a végtelenségig tolerálni a napi sok piálást.

Ideje lenen abbahagyni. Ez, a jelek szerint orvosi segítséggel fog csak menni.

2020. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Hát szereintem neked már így is úgyis reszeltek, erről te nem fogsz leszokni, piálj tovább amíg élsz, élvezd ki az életet.
2020. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
63%
Ha tudod, hogy mitől jöttél helyre akkor minek teszel fel ilyen idióta kérdést? "Rosszul vagyok de ha iszok, akkor helyre jövök, szerintetek ez elvonási tünet??" OMFG....
2020. jan. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg a májad jelez, hogy ő előbb-utóbb ki fog szállni a buliból.
2020. jan. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Volt olyan régen, hogy elsőként a kocsma előtt remegve vártam, hogy kinyisson és megigyak 3dl kannás bort.
2020. jan. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos a piától van, kész van a szervezeted.

De ha akarsz letudsz szokni, én is abba hagytam több mint 1o éve saját magamtól.

2020. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 qkker1 ***** válasza:
67%
Bazsika neked mindegy, egy menthetetlen alkesz vagy!
2020. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol igazi kemény drog (pont, mint a kokain, heroin, csak nem illegális).


Kérj segítséget háziorvostól, ő elmondja mik a lehetőségek.


Ne halogasd.

2020. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Már nem győzöd a sört, állj át a borra, vagy pálinkára.
2020. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!