Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi alkoholtol rughatok...

Mennyi alkoholtol rughatok be? (surgosen kéne)

Figyelt kérdés

43kg, nem irtam Meg alkoholt, max

1-2zacsko csipszet ennek elotte levo 3-4oraban, alkohol szazalekot is irjatok pls.



#alkohol #ivás #beugás
2020. jan. 22. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 felest megiszol vagy egy sört aztán vàrsz és figyeled a hatást. A 40 kilóddal hamar megérzed meg amúgyse vagy hozzászokva. Az a chips se segít. Lassan kell kitapasztalnod mert mindenki máshogy bírja. Én pl iszok iszok és nincs semmi bajom, majd egyszerre beüt és rosszul leszek ha nem állok le időben. Az ivás célja nem az hogy okádj meg hülyét csinálj magadból. Vigyázz
2020. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. jan. 23. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy bírja az alkoholt, még ugyanannál a személynél is előfordul, hogy legurít 5 piát és meg sem kottyan, máskor meg már a 3.-nál elkezd berúgni.

Úgyhogy csináld azt amit az első írt - fokozatosan igyál, félóránként max. egy italt. Ha még sosem ittál, akkor első alkalommal ne töménnyel kezdj, inkább fröccs, sör, vagy valamilyen longdrink.

2020. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 110 kg vagyok, de olcsón megúszom: 1 liter sör és már dűlöngélek.

(5-7%os)

2020. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!