Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet a részegséget a...

Hogyan lehet a részegséget a legtovább húzni, hogy jó legyen, és minél később jöjjön a rossz rész?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi volt a leghosszabb idő, amíg jól éreztétek magatokat az alkoholtól?

2020. febr. 12. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt pl. soha nem tudom/tudtam megfigyelni!


Egyébként szerintem leginkább azon múlik,mennyire vagy hozzászokva az italhoz!

2020. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet a legtovább húzni? Hát ne hagyd abba az ivást! Apámnak 7 évig ment, decemberben temettük.
2020. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:
92%

Kb. 12 óra, de lehet több is. Akármeddig el lehet nyújtani, amíg nem leszel túl fáradt (kb. 20 óra ébrenlét után már nehéz...).

Nincsen trükk, csak tapasztalat kell az adagoláshoz, na meg az, hogy ne akarj „minél jobban berúgni”. Persze az se hátrány, ha szabadon választhatsz, mit iszol. Ha nem rontod el, akkor nincs „rossz rész”, maximum a másnaposság, azt nem mindenki tudja elkerülni. Magyarul lehet reggelig inni úgy, hogy a végén csak a fáradtság tesz az ágyba.

2020. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne hagyd abba, mindig igyál rá. Igy évtizedekig folytathatod, de akkor már nem fogod túl jól érezni magad :(
2020. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Minél később kezdj el inni. Pl. ha buliba mész, ne igyál előtte semmit. Óránként csak 1 alkoholos italt fogyassz, közben igyál vizet. Lehetőleg kerüld a töményet. Minél kevesebb fajta italt iszol, annál jobb.
2020. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már ott elakadtam, hogy a részegségben mi a jó?

Nem játszom meg magam, ismerem az ivás minden fokozatát, de konkrétan részegnek lenni pocsék.

Spiccesnek lenni jó, akkor az ember feldobott, vigyorog, csak az a baj, hogy ezt a szintet kevesen tudják tartani.

Én már igen.

Annyi a titok, hogy amikor tényleg jól érzed magad, akkor nem iszol rá, hanem adsz magadnak időt józanodni (kinek mennyi kell ehhez, azt maga érzi), esetleg eszel valamit.

Amikor már tiszta a fejed, akkor lehet megint inni és megint abbahagyni, ...és így tovább.

2020. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetőleg csak egyfélét igyál, max kísérőnek sört. Egyszerre ne dönts le több felest, hanem úgy adagold, hogy mindig csak spicces legyél, ne igazán részeg. Igyál elég vizet és legalább valami ropit egyél, így sokáig lehet bírni, nem leszel rosszul és a másnaposság is elkerülhető.
2020. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenen kár agyalni. Ahogy esik, úgy puffan.
2020. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Addig, amíg nem ittam tovább.

Amikor pont jól érzed magad, akkor kell abbahagyni és nem vedelni tovább.

2020. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!