Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit erdemes tudni bizonyos...

Mit erdemes tudni bizonyos weboldalak bar pincearon adott, jo leirassal ellatott, elegge minosiginek hato, megis igen olcso borairol?

Figyelt kérdés
2-3000 forint palackja sokszor, de 1500-ert is vannak. 2007-es evjaratokkal voros stb... Persze, vannak hatezerert is, de meg az se draga a leirasahoz kepest.

2020. febr. 16. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy nincs ingyen ebéd.
2020. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, ez megis kvazi ingyenebed, azert kerdezem. Par ezer forintba a Varga borok szoktak kerulni, nem a kis tokaji pinceke.
2020. febr. 16. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát mi következik ebből?
2020. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Logikailag az, hogy nem annyira jok. Csakhogy ezek elismert pincek es igy olcsok. Szoval a kerdes ugyanaz...
2020. febr. 16. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor a válasz is ugyanaz.
2020. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Béla211 ***** válasza:
Nem tudom melyik honlapról beszélsz. Mert amit tudom hogy megbízható az a bortarsosag bár szerintem ők azért annyira nem olcsók. Mondjuk van nehe jó akciojuk.
2020. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mojjo ***** válasza:
Ha a Kovács Anti (pincearon.hu) boltjáról van szó, akkor azok jó borok, nyugodt szívvel vehetsz onnan.
2020. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bela es Mojjo, koszi a valaszt, ez a netpince, egri borokkal (Nyolcas es fia, Hagymasi, Dula, Orsolya pince, Demeter stb...) es tiz-, huszeves tetelek meg termeszetes feledes voros is van. Sorolhatom, de Ti is ranezhettek. Nem draga borok ezek es tetszetos pr latszik (en nem ismerem ugy oket, pl. Gal pinceszetek es a tobbiek, de Kovacs Nimrod Rhapsody bikaveret nagyra ertekeltem 3500-ert - el is fogyott a helyi Tesco polcairol minden massal ellentetben). Summa summarum: Mojjo, megis lehet utos borokat kapni 3 ropiert? Koszi!
2020. febr. 16. 18:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Pl. Sike - Egri Hegybiro Bora (2009): 3700, Dula - muzealis cabernet sauvignon (1997): 9900. Ennyiert mindenfele Bock meg hasonlok is vannak. Ha mar valaszoltok (koszi), Petrenyi Big Band (amivel tele vannak az interspar polcai 3500-ert), tenyleg csucsbor? Nagyon dicserik.
2020. febr. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!