Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg lányos ital a vodka+gy...

Tényleg lányos ital a vodka+gyümölcslé kombó?

Figyelt kérdés

Én sörös vagyok, ha haverokkal kimegyünk ide a faluba akkor sört iszok, meg néha 3-4 whisky is elmegy mellé.


De ha járunk szórakozóhelyekre, vagy falunapok stb stb, akkor vodka-juice-t szoktam inni.


Általában 3 decis pohárba 2 deci narancslé, 1 deci vodka,

ha jobb a hangulat vagy valami akkor 5 decis pohárba 3 deci narancslé, 2 deci vodka.


Olyanokat én nem igazán szeretek, hogy vodkát sörrel fékezni vagy ilyesmi, attól lehet hamar berúgnák, de ettől amit én iszok nehezebben rúgok be, jóval többet meg bírok inni belőle.



2020. febr. 23. 12:24
 1/7 anonim válasza:
11%

Mind1, buta alkoholista vagy.


Úgy teszel mintha kötelező lenne inni. Meg mintha nem azért vedelnél mert be akarsz rúgni.

Azért 2 deci vodka kezdésnek...

Ne igyál és nem lesznek ilyen problémáid.

2020. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen az a fontos mi férfias és mi nem, meg mitől rúgsz, be nem az hogy mi ízlik. Én vagy, hogy csak kólát iszok vagy ha vodkanarancsot akkor 4cl vodkával. Nem vagyok antialkoholista, de a társaságot többre értékelem.

Az írásos alapján kezded ki kövezni az utad az alkoholizmushoz. 2dl vodka ebben a formában elég sok.

2020. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Aki biztos magában az nem zavartatja magát ilyenekkel, korlátozza le magát az aki beszól neked (és komolyan is gondolja).

Egyébként gyengébbre szokták keverni az ilyeneket, de kinek mi.

2020. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Fiatal...NEM alkoholista.


Ittuk mi is gyümölcslével. Leginkább almalével kevertük a vodkát, de annyira itatta magát, hogy elengedtük..:D

2020. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Nincs szexizmus az italokban.

Arra mondják, hogy lányos, ha túl édes, vagy enyhébb alhokol van benne, de ettől még egy férfi is meg tudja inni, vagy éppen egy éti csiga is.

2020. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk ha kapok egy lányos italt, akkor felszolgálják hozzá a lányt is?

Nem is rossz! Kettőt kérek!

2020. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Wow. Egy lányos piában is több % van, mint az itteni pontokban!
2020. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!