Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A diszkontital.hu, és az...

A diszkontital.hu, és az idrinks.hu mennyire megbízható oldalak? Rendeltetek már ezekről?

Figyelt kérdés
Főleg a diszkontital.hu-ra lennék kíváncsi mert ott pofátlanul olcsók a piák,nincs benne valami turpisság?Illetve ezeken kívűl milyen piás webshopot ajánlotok ami megbízható?

2020. febr. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
iDrinks 100% megbízható, sőt a parlament mellett boltjuk is van, ugyanazon az áron tudsz vásárolni ott is.
2020. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Piát inkább csak személyesen boltban szoktam venni, egyszer volt hogy netről rendeltem Jack Daniel's Fire-t, és pont ez a 2 közül valamelyiktől, csak már nem emlékszem, hogy melyik volt! Semmi gond nem volt, kartondobozban újságpapírcsíkokkal vastagon betemetve épségben megjött, határidőn belül!

Illetve ezeken kívül még eléggé ismert és népszerű a groby.hu webshop is!

2020. febr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Szoktam rendelni, és ami készleten van, az már aznap átvehető az idrinksnél.
2020. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

8 éve idrinksről rendelek. Volt, amikor letört a szállítmány, rövid időn belül kaptam ujat és elnézést kértek, és azóta "konfetti" is adnak hozzá.


Esküvőről, rendezvényről megmaradt italokat számla ellenében vissza veszik, ha sértetlen, bontatlan.


Az áraik nem rosszak és az akciók egész jók.


Csupa jó tapasztalatom van.

2020. febr. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
A két bolt egy és ugyanaz, csaxólok. Rendelj az olcsóbból.
2020. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!