Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet valami baja a vodkamnak?

Lehet valami baja a vodkamnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy ivo, de az a kerdesem hogy vettem egy sprite-ot es egy vodkat amit osszeontottem, es a spritos uvegben hagytam a kupakot racsavarva, 1 hete a szobamban van mar, es holnap meg akarom inni. Lehet barmi baja hogy igy osszeontve hagytam allni, vagy ez hulyeseg? Elore is koszi

2020. márc. 1. 20:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Baja nem lehet, max az íze nem lesz olyan jó mintha frissen öntötted volna össze őket.
2020. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! és abban sem változik, hogy pl egy kicsit jobban megüt, vagy hogy kevésbé üt meg?
2020. márc. 1. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban nem üt meg, ha rá volt csavarva a kupak elvileg ki se párolgott az alkohol..ha csak nem buggyant meg akkor még jó. Bár ha beleiszol a flakonba akkor megy bele nyál ami egy hét után már lehet undorító
2020. márc. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:
Mivel az alkohol 15% alatt ecetesedik, hogyha levegőt kap, ezért lehetne "baja", de 1 hét alatt nem hiszem, hogy vodkasprite-nál ez gond lenne. Ha ízlik, ihatod.
2020. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!