Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit érdemes tisztaszeszböl...

Mit érdemes tisztaszeszböl keverni?

Figyelt kérdés
Vettem ezt a 96%-os alkoholt. Kellene pár jó koktél recept.

2020. márc. 4. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csokilikor
2020. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 alletta ***** válasza:
100%

tojáslikőr, mandulalikőr.

koktélok készítésére keress rá a net-en.

2020. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A csokilikőr nem rossz választás de női italnak nevezik, nem igazán való férfiak pókerpartijára.
2020. márc. 4. 16:08
 4/11 alletta ***** válasza:
100%
a koktél való szerinted férfi kártyapartihoz?:)
2020. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 fogalmam sincs. :) eddig pálinka, sör, vodka, bor, boroskóla, fröccs, volt az asztalon. Újítani akarok.
2020. márc. 4. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Bármit keverhetsz belőle amit vodkából kevernél. A vodka is csak tisztaszesz és víz csak 40% körülire hígitva. Annyi hogy nyilván kevesebb kell belőle mint vodkából. Tulajdonképp szinte bármivel keverheted, nem fogja elváltoztatni az ízét csak szeszessé teszi.
2020. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vodka kólát én pl. nem szeretem, de sokan azt is szeretik, viszont fanta, sprite, gyömbér, tonic, rostos gyümölcslevek mind jók vodkával így nyilván tisztaszesszel is, csak mint írtam az előbb az arányokra figyelj mert ugye kb. 2 és félszer erősebb a tisztasz a vodkánál.
2020. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ, milyen mennyiséged van belőle.


A koktélokat nem tiszta szeszből keverik.

2020. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Phoney ***** válasza:

A tisztaszesz nem más, mint hígítatlan vodka, úgyhogy ugyanarra használhatod, mint a vodkát. Ha felhígítod, 40%-ra, akkor éppen vodka lesz belőle.


Ha én akarnám meginni, akkor valszeg forró fahéjas limonádéba keverném, azzal majdnem minden tömény jól működik, ami tisztán nem ízlik.

2020. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem már kan partira 5 liter házi Baylis-t, gyorsan elfogyott, nem panaszkodott senki, hogy női pia lenne. Mindenkinek izlett.
2020. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!