Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A 70-es évek második felében...

A 70-es évek második felében milyen vermutok voltak az Éva és az Ámor márkákon kívül?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Martini és nem tudom, hogy jelenleg van e, mert totál absztinens lettem betegség miatt, az az Ampelos.
2020. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és még Márka, Torini, Irsa, de már akadt Cinzano is
2020. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet! Az Ampelos! Ez az! Napokig nem voltam magamnál és még a pórusaimból is áradt a jellegzetes gyógynövényillat.
2020. márc. 10. 19:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt: egyszer is a hetvenes évek második felében, mert utána a látványától is hányingerem támadt. Nagyon régóta nem látom a boltokban.
2020. márc. 10. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Szívesen! Örülök, hogy a segítségedre lehettem!:)

2020. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nyam-nyam ***** válasza:
Álláspontom szerint az Ampelos vetekedett a mai Martini-val. Sőt......
2020. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor a mai Martinit sem kóstolom meg! :-)
2020. márc. 11. 20:22
 8/8 anonim válasza:
100%
Vadász vermouth.. Fehér volt, de mind közül a legjobb. Nem volt rosszullét, másnap nem beszélt vissza.
2020. márc. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!