Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek én alkoholista...

Szerintetek én alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer vagy ketszer suli előtt beguritok egy pohár rumos colat és hetvegen meg péntek és szombat iszok nagy mennyiségben reszegsegig. Szerintetek ezt lehet alkoholistanak nevezni?
2020. márc. 12. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jó úton haladsz, az alkoholizmus felé.
2020. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
91%
Kibírod alkohol nélkül, ha szükséges? Ha igen, akkor nem vagy az, de valóban jó úton haladsz felé.
2020. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mert rendszeresen csinálod.

Ha iakolás vagy és nincs saját kereseted, akkor pedig élősködő alkoholista vagy.

2020. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

a péntek szombati bekúrást még ki lehet magyarázni, sokan voltak így fiatalon (én is). Ez egyfajta szociális tevékenység.

A rendszeres reggeli piázás ami komoly probléma, az egyenes út az alkoholizmus süllyesztőjébe.

2020. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Brit tudósok azt is kimutatták, hogy James Bond is alkoholistának számított! 😂

Szóval csak mértékkel azzal az alkohollal!!!

2020. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom, de az vagy, és az, hogy nincs kereseted és úgy csinálod, nálam az a no komment kategória.
2020. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul érzed magad, ha nem ihatsz?
2020. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 qkker1 ***** válasza:
92%
Nézd már, megjött Bazsi öccse!
2020. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Öreg alkeszek szoktak munka előtt piálni.

Nagyon gáz, így kezdeni a napot, így menni iskolába.

És a minden hétvégén részegségig való ivás is gáz.

Te már egyértelműen nem a szórakozáshoz használod a piát, hanem hogy kiüsd magad.

2020. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Egy kis rumos kóla még nem gond, de ha nem tudsz mértéket tartani, mindenáron berúgásig iszol, az már alkoholizmus!

Sosem értettem, minek berúgni, miért nem lehet mértéket tartani?! Reális mennyiségű alkoholtól is jól érzi magát az ember, ráadásul berúgva jön a másnaposság: fejfájás, hányás, "filmszskadás", rosszullét - ezek egyes embereknek miért hiányoznak?

2020. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!