Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem ittam még gint. Milyen az...

Nem ittam még gint. Milyen az íze?

Figyelt kérdés
Ittam már sört, bort, pezsgőt, cidert, keserűlikőrt, pálinkát, krémlikőrt, tequilát, rumot, vodkát, ouzot, abszintot, konyakot, whyskyt, brandyt, de valahogy a gin kimaradt egyelőre. Mihez lehet hasonlítani az ízét?
2020. márc. 29. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem keserű. Olyannyira, hogy koktélba keverve sem tudom meginni.
2020. márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
fenyőgyanta, szerintem borzalmas
2020. márc. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jóó, olyan mint az élet, keserű, de jó :D
2020. márc. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy kezdonek olyan, mint a rum, csak a rum sokkal jobb.
2020. márc. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnam leirni. Szerintem finom. Tonikkal szoktam inni, most igy hirtelen nem tudom, kostoltam-e siman magaban, de a gin tonic a kedvenc alkoholos italom.
2020. márc. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Keserűbb, mint egy keserű likőr.
2020. márc. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A gint még az angolok sem isszák tisztán. A gin kimondottan koktél ital. Próbáld ki: 1 dL száraz(!) vermut, pl. Martini, fél dL gin, 2 db olajbogyó. Isteni!
2020. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem röviditalom tisztán. De az emberek 99%-a utálja.
2020. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden ország abból főz, ami van neki. A csehek, szlovákok is főznek gint, az övékét úgy hívják Borovicska. Az északiak vodkát isznak. Mi meg pálinkát. A piálás "Világ szenzáció".
2020. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor valószínűleg nem fog ízleni, mert nem szeretem a nagyon keserűt, a tonic sem a kedvencem. Mindegy, azért majd egyszer megkóstolom :)

#7 A vermutot nagyon szeretem, most kedvet kaptam megkóstolni, amit írtál...na ha vége lesz ennek az egésznek, majd kipróbálom.

2020. márc. 29. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!