Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az erdei bogyós zőld cimkés...

Az erdei bogyós zőld cimkés Hubertus jó pia?

Figyelt kérdés

Valóban van egy nagyon rossz mellékize? Rosszabb kb mint az unicumnak. Vagy tényleg ez az a hubi ami a legjobban csúszik lefelé? Én már ittam lila és kék cimkéset. A kék annyira nem jött be. A lila az kb olyan volt mint egy jager csak finomabb. De erdei bogyósat még nem ittam. Ezért nem tudom megéri e megvennem. Ha esetleg nem lenne jó, akkor olyan 3000-4000 forint körüli áron vennék a ma estére piát. Nekem az mind1, hogy whisky, likőr, rum, konyak, brandy. Vodkából már szerintem mindent ittam ebben az ár kategóriában. A gin az meg ezen az áron kb olyan mintha körömlakk lemosótt innék. Tehát a sapphire bombay alatt semmi világ nincs! Engem most az is érdekel, hogy 4-5 ember attól az üveg piától azért közepesen berugjon..


Ezek azok a piák amik most nem jöhetnek szóba mert minden sarkon iszok ilyenek. Persze csak az alap változataikra gondolok. A feldobott változataikra kíváncsi lennék. Pl sima hubertus, unicum, jager, 3,5 csillagos metaxa, jim beam, hubertus, grant's azok offosak nekem. Whiskyből érdekslne, hogy a joe black, black welvet milyen izűek. De csak ha van bennük különlegesség. Gondolom az ízesített ballantines, mézes jim beam, és az új jagermaister már kicsúszik a keretemből. Mert 4200-4300 ft felett lehet a 0,7 l változatuk bőven!



2020. máj. 16. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

A hubertus szerintem eléggé kommersz sazr ital(csak édes de semmi izze nincs)

Az erdei bogyós verzió 1 fokal jobb mint az eredeti hubertus, mert van némi izze, ami amugy valószínűleg aromáktól van nem igazi gyömölcsöktől.

Szerintema hubertus egy túlárazott kommersz lötty.

2020. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Még valami....

Hubertus meg az Unicum egész más kategória


Az Unicum nem véletlen kerül kétszer annyiba...

2020. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!