Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Likőr és bor egymással?

Likőr és bor egymással?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha likőrt és bort iszok együtt, akkor annak miylen hatásai vannak?

2020. máj. 19. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Berúgsz, nyilvánvalóan... :D A keverés amúgy ritkán sül el jól, szóval csak csínyán.
2020. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASegélyember ***** válasza:
Próbaltam már de semmi extra.
2020. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Likőrből elég széles a választák, egy átlagos csokilikőr meg a Tátra Tea Betyár nem egy liga. Egy hosszabb találkozó alatt elfogyasztok elég sok különböző italt, maximum másnap a WC-n ülve jön elő a negatív hatása a keverésnek. Üres hasra 10 perc alatt lehúzni 1-1 üveget más történet, de ha egész este csak jól akarod érezni magad akkor szerintem közel mindegy mit iszol, csak ne undorodj tőle. Ha eljutsz odáig, hogy a cukor, szénsav esetleg csersav zavarjon, akkor az valszeg az egyik fajta ital túltolása volt és nem kettő kombinációja. Az érzelmeidre gyakorolt hatása meg teljesen tőled függ.

Ajánlott nem rögtön meghúzni az üveget mikor éppen remekül érzed magad, hanem mondjuk 30 percre békén hagyni azt vagy csak apró kortyokat inni néh-néha, és a szinten tartásra játszani. Ne "itassa magát" az ital, nem vagy önkontroll nélküli óvodás. Érdemes valami gyengét vagy menteset fogyasztani a szünet alatt. Ha vagy olyan perverz mint én akkor mindent átváltasz saccperkábé 40%-os töményre, jó viszonyítási alap egy hosszabb alkalmat kielemezni utólag és tanulni a korlátaid, mert a legroszabb de még gyakori esetet számolod.

2020. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Likőrtől függ, ne keverd szerintem
2020. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!