Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem olyan jó a berúgás...

Miért nem olyan jó a berúgás mint régen?

Figyelt kérdés

5 éve iszok, alkoholista nem vagyok. Az első 1-3 évben volt jó kedv, eufória, kedv mindenhez. Ma ha iszok akkor semmi hasonló. Érzem, hogy beüt és később meg elálmosodom.

24/f



2020. jún. 1. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Jo eleted lehet, ha eppen csak felnott lettel es massziv pias lett beloled!? Nem irigyellek. Ket valasztasod van:

-abbahagyod az onpusztitast

-valami erosebbel kipotolod a napi adagodat


(majd szolj, hogy merre jarsz)

2020. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom én 18-19 évesen kezdtem inni és nekem már az elején olyan volt mint az itt írt utóbbi tünet.
2020. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nincs napi adagom, nem lehetek alkoholista. Azt viszont beismerem, hogy függő vagyok.

Sörrel és minőségi borral kezdtem. Ezeket is szeretem a legjobban aztán tömény. Én abba akarnám hagyni csak 1x lenne megint olyan jó mint az elején. Azt mondják a máj 5 évente teljesen megújul, annyit viszont nem akarok várni.

2020. jún. 1. 17:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne lennél alkoholista, ha egyszer fügsz az alkoholtól? Ezt jelenti az alkoholizmus.

A májad pedig nem igen fog helyre jönni 5 év múlvára sem, ha egyszer szétcseszed.

2020. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A májad már nem úgy reagál, mint 5 éve.
2020. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondják a máj 5 évente teljesen megújul"


-egyreszrol beszaptak, 10 ev az.

-ahhoz, hogy 10 ev alatt regeneralodjon, addig a 10 evig semmi pia


Ez nem ugy van, hogy folyamatos pialas mellett is ujrabootol a majad. De nem am! Abba kell hagyni es majd akkor.

2020. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
beszaptak=becsaptak
2020. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Öregszel. Később még rosszabb lesz. Régen hetente berúgtunk, manapság évente 1x iszok,az is inkább kulturivás.

31

2020. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Francba :(
2020. jún. 2. 12:44
 10/14 A kérdező kommentje:
Ittam HÁZI bort és megint olyan mint régen. Akkor nem tudom ezekben a bolti szarokban mi van és hogy miért esik jobban a házi. Szerintem nincs semmi a szerveimmel, májammal, ennyi volt a titok.
2020. jún. 4. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!