Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2dl 40%-os vodkától és 1...

2dl 40%-os vodkától és 1 pohár bortól normális, hogy hánytam vagy nagyon nem birom az alkoholt? Nő, 52kg

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Függ attól is hogy milyen minőségű volt a vodka, milyen gyakran iszol, illetve hogy mennyi idő alatt ittad meg ezeket. Elég könnyű vagy és nő, tehát számomra nem elképzelhetetlen a dolog. Azért ez 4-5 shot

(attól függ hogy számoljuk), azért az nem olyan kevés.

2020. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki szervezete másképp reagál.

Szimplán csak nem bírod úgy az alkoholt.

2020. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Attól is függ mennyi idő alatt ittad meg, de 52kg-s nőként ez nem kevés. Én 95kg vagyok és férfi de ha mondjuk 2 órán belül leküldeném ezt akkor én is megérezném.
2020. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
4 feles meg bor? Nem csoda, hogy rókáztál. A tömény meg a bor nem szeretik egymást. Nem veled van a baj.
2020. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bírom a piát, de a vodka sokszor visszajön, még mielőtt leérne..
2020. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az nem kevés. Pláne ha nem vagy hozzászokva, rövid időn belül hajtottad fel mindet, és nem ettél előtte vagy közben semmit.
2020. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez sok, es egy no feleannyit bir, mint egy ferfi. Illetve van, aki birja, de a szervezetenek akkor is art. A te tested megszabadult tole.
2020. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!