Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legfinomabb vodka?

Melyik a legfinomabb vodka?

Figyelt kérdés
Finom alatt azt értem, hogy olyan könnyű inni, mint a vizet, nincs karcoló utóíze. Eddig még a royalkalinka duón kívül nem ittam vodkát, és ezek miatt utálom is. Bár tudom, hogy azok nem mérvadóak, ezért szeretnék egy minőségibb vodkát megkóstolni. Melyik márka termékét ajánlanátok?

2020. jún. 5. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megfelel a Zubrowka biala is.De ha biztosra akarsz menni,akkor

Russian Standard,Absolut.

2020. jún. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen Ciroc, Beluga, Belvedere, Grey Goose kategóriát még nem kóstoltam én se. A Royalnál Kalinkánál mindenképp jobb a Finlandia, Russian Standard, Smirnoff, Absolut de még a Zubrowka biala is. Ha a lágyság számít a leginkább akkor számomra az Absolut a nyerő.
2020. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor Absolut lesz az én barátom úgy érzem :D
2020. jún. 6. 12:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is az Absolut vodkát a voksolok!!😊 Kóstoltam már elég sokfélét, alacsonyabb és magasabb árkategóriában egyaránt, de szerintem ár-érték arányban az Absolut vodka viszi a prímet😊
2020. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment mindenkinek a zöld pipa :)
2020. jún. 6. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
A Zubrowka Biala tényleg jó, amiatt a fű miatt, ami benne van, van egy kis fűszeresebb mellékíze. Almalével a legjobb. Meg még az Absolut ízesítettjeit szeretem. Van egy csomó íz, és szerintem nagyon finomak.
2020. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Azt viszont egy vodkától se várd, hogy olyan könnyű lesz inni mint a vizet. Akármilyen drága és jó minőségű, akkor is egy ~40% körüli ital.
2020. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6


A Zubrowka Biala a növény nélküli változat.Az tiszta vodka.A fűszál a Zubrowka Bison Grassban van.

2020. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a Finlandiát szeretem a legjobban
2020. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!