Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 4 órája vettem be egy algoflex...

4 órája vettem be egy algoflex forte tablettát, ihatok már alkoholt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
37 éves diplomás, tudományos fokozattal rendelkező családapa vagyok, 1 évben Karácsonykor, és pár születésnapon iszom alkoholt, nem feltétlen mértékkel, igaz. Te meg 4 óra után már inni szeretnél? Egyébként meg a forte valamivel nyilván erősebb, így akkor igyál, ha már szinte teljesen kimegy a hatása 6-8 óra.
2020. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mar kiment a hatasa mert faj a fejem.
2020. jún. 25. 18:53
 3/6 anonim válasza:
74%
Nyugodtan igyal ra nem lesz semmi bajod. En migrenre szedek ciniet. Beveszem es ha ugy adodik egy buli, iszok. Na bumm soha semmi bajom nem lett. Nincs olyan gyogyszer amire nem ittam vna meg es elek
2020. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy pezsgőt ittam meg a barátnőmmel, és nem lett semmi baj. Utolsó neked is köszi a választ! :)
2020. jún. 26. 01:07
 5/6 anonim válasza:

"Mar kiment a hatasa mert faj a fejem."

Ez nem egy fogfajas hogyha "kimegy a hatasa" a gyogyszernek ujra erzed... Fejfajasnal vegyel be egy gyogyszert es sotet szobaban pihenj (telefon, gep stb nelkul). Ja es mikor faj a fejed ne igyal koffein tartalmu dolgokat. Tapasztalatbol mondom utana aztan tenyleg nem lesz jo semmi:D. Az se jo ha mindig ugyan azt a gyogyszert veszed be ha faj valamid mert immunis leszel ra. Amugy inni ihatsz alkoholt egy szem gyogyszer + valmai pia.. senkinek se lett meg annyitol baja.. ahhoz tobb gyogyszer kell na meg a pia se mindegy.

2020. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj biztosra, szilveszterig ne igyál!
2020. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!