Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem isznak sört az...

Miért nem isznak sört az emberek mikor tőle nem lehet hányni, nem lehet ájulásig berúgni de mégis részeg lesz tőle az ember?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 19:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A választ nem tudom, de az biztos, hogy a sörtől is lehet hányni. :D Tapasztalat.
2020. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
én sört iszok mindig és sose hánytam tőle. De ha megiszok 4 rövidetegész este hányok. Vagy 2 üveg bort megiszok és másnap egész nap a wc-n vagyok.
2020. júl. 10. 19:34
 3/23 anonim ***** válasza:
13%

#2 Én se hánytam még sörtől. Igaz csak kétszer hánytam piától, mind a kétszer vodkától.


Visszont nálam a sör és jeges tea ivás közt csak a bufi a különbség. Nyolc liet sőr és négy deci tömény után világos helyen megkérdezték, hogy még mindig absztinens vagyok? És nem viccből.

2020. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csak sört igyál. :D Én is kb csak azt szoktam. Esetleg mellé egy kevés Unicumot. :D
2020. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Mert akik nem isznak sört, de más alkoholt igen, azok többnyire egyszerűen csak nem szeretik a sört.

Egyébként egyik állításod sem igaz. Sima egyszerű 5%-os sörrel is lehet ájulásig inni magadat, csak több időbe telik. Hányni is lehet, főleg ha a cél a csak sörrel való berúgás, mert akkor könnyen annyi sört megiszik az ember rövid idő alatt, hogy tele lesz a gyomra és ilyen esetben könnyű hányni.

2020. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Kevés sört ittatok szerintem, sugárban lehet okádni a sok sörtől

Sőt a bortól is, én konkrétan a vörösbortól hánytam sugárban

Utána leültem egy lépcsőfokra és körülbelül 1 óra hosszáig tartott mire képes voltam felállni és nagy nehezen magamhoz térni arról a lépcsőfokról meg abból a részegségből

2020. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én rengetegszer hánytam már sörtől. Mellesleg egyetem alatt ismerősi körben és kocsmakban szinte mindenki sörözik
2020. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hányni is lehet tőle, és ájulásig berúgni is. A benne lévő alkohol semmiben sem különbözik a többi szeszes italban lévőtől. Ugyanazok a hatásai, csak mivel alacsonyabb az alkoholtartalma, többet kell inni belőle.
2020. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

#3 Nyolc liter*


Én ha jó hangulatot akartam és kiengedni a gőzt, akkor fűveztem. ;)

2020. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Te még nem ittál igazán.

Rúgtam már be hanyasig ajulásig sörtől. Bármennyire is szegyelnivaló, de ez tény.

2020. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!