Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha a Bacardi Carta Negratól...

Ha a Bacardi Carta Negratól majdnem rosszul lettem,annyira nem ízlett,akkor mondjuk egy ron zacapa sem fog?Mennyire hasonlítanak a rumok egymásra?

Figyelt kérdés
Illetve milyen fajtákat ajánlanátok?Nem akarom elfogadni hogy ennyire rossz a rum,mint ez a Bacardi mert sok jó tapasztalatot olvastam.

2020. aug. 17. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ittam még Bacardi carta negrát.Lehet,hogy ez koktélba való rum.

Szerintem mielőtt kiadnál ~18000 forintot inkább kóstold meg a Havana Club Anejo Especialt.Nekem kifejezetten ízlik.

2020. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Én szeretem az érlelt rumot, de a fekete Bacardi rövditalként borzasztóan émelyítő, nem erre való. Bacardiból a 8 éves alatt szerintem egyik sem működik önálló italként.

Mondjuk mielőtt egy Zacapára költenél, sokkal érdemesebb egy El Dorado 12 vagy 15 felé próbálkozni. Vagy akár az előbb említett avana Club Anejo Especialt.

2020. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,illetve gondolkodtam még a Diplomatico mantuanon is meg a Chairman's reserven valamint a Plantation Barbados 5 éves verzióján,erről a háromról mi a véleményetek?
2020. aug. 18. 16:12
 4/4 Barbell Deadlift válasza:
Igen, a Carta Negra koktél rum, nem arra való, hogy magában idd (hozzáteszem, nekem magában sincs bajom vele). Ha maradunk a Bacardinál, a 8 éves verzió viszont baromi jó, de szerintem a legtöbb rum, ami már legalább 7 éves, simán fogyasztható magában.
2020. szept. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!