Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudok venni igazi olasz...

Hol tudok venni igazi olasz es finom limonchellot?

Figyelt kérdés

Az irjon aki ki is próbálta es tudja hol, lehet azt megvenni.

Googleben en is sokat talalok, mar parat ki is probaltam, de egyenlőre nincs meg az az iz, amit Olaszországban ittam. Sajnos erzem rajta hogy nem igazi citrom, van benne. :(

Tudnál ajanlani valamit?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. szept. 23. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

A Culinarisban nézted már?


h nélkül több találatot is kapsz egyből. Limoncello


[link]

2020. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Vagy akár itt is..

[link]

2020. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Innen rendelhetsz is: [link]
2020. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat. Az elsőre adtam egy jó értékelést, de többire nem, ne haragudj. Direkt irtam h google-ban en is tudok keresni,culinarist ismerem onnan már többet próbáltam. saját tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
2020. szept. 23. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Mit csináljak, ha saját tapasztalatom csak annyi van, hogy Amalfiban vettem?
2020. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Limoncellóból is többféle létezik, nem tudhatjuk, hogy te melyik fajtát ittad odakint. Én az iDrinkset ismerem, tudtommal eredeti italokat árulnak, nem pancsokat, de speciel limoncellót még nem rendeltem tőlük. Nem gugliztam, nekem el van mentve, mert szoktam figyelni az oldalt, hírlevelet is kapok tőlük mindig.

Személyes tapasztalatom: Olaszországban Eurospinben vettem Limoncellót tavaly, de a márkájára már sajnos nem emlékszem. Finom volt, de nem kedvencem.

(#3 voltam, aki nem ugyanaz, mint az 1. és 2.)

2020. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5,ne ide kommentelj :)

6. Koszonom!

Remenykedem h vki ad majd egy tuti tippet... De mar ugy elbizonytalanodtam, lehet kell hozza Olaszország, az élmény, a tenger. :)

2020. szept. 23. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Nincsenek csodák.

Van az a néhány delikátesz bolt, ahol drágán, de jót kapsz.


Vagy veszel az Aldiban/Lidl-ben kétezerért - kompromisszumos minőséget.

2020. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!