Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A győri likőrgyár, a hiperek...

A győri likőrgyár, a hiperek (Aldi,Lidl...) olcsó alkoholos italai ízben, minőségben hol állhatnak egy original márkás italhoz képest ? Hol szerezhetőek be jó áron tömény italok, az elvárt ízzel ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

"A győri likőrgyár"

Recept szerint ők állitják elő, vagy eszenciát vásárolnak.

"olcsó alkoholos italai ízben, minőségben hol állhatnak egy original márkás italhoz képest "

Sehol az csak pancs.

" Hol szerezhetőek be jó áron tömény italok, az elvárt ízzel"

Metró, Aldi, Lidl, nagykereskedés.

2020. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
100%

Attól, hogy likőrgyár a nevük, még nem csak tisztaszeszből gyártott pancsaik vannak... és az italaik egy része valószínűleg nem saját, hanem tartályban importálják.


Ettől függetlenül elég rossz tapasztalatom van velük (mondjuk épp ezért már pár éve semmit nem kóstoltam tőlük), az Aldi/Lidl sajátmárkás italoknál szerintem mindig is jobban megválogatták, hogy mit töltenek az üvegbe.

2020. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi volt a rossz tapasztalatod ? Épp gin-t és rumot vettem most tőlük.
2020. szept. 27. 15:17
 4/7 Phoney ***** válasza:
A vodkájuk, ginjük, brandyjük volt gyatra. Az előbbi kettő a saját finomszeszük miatt, a párlataik viszont valszeg importtól függően folyamatosan változnak. Olcsó rumból utoljára 15 éve ittam tűrhetőt tőlük, brandyből 8 éve.
2020. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aldiba, lidlbe, pennybe a saját márkás italok sokkal jobbak és olcsóbbak, mint a híresebb márkák legolcsóbb italai. Vodkából az aldis eredeti orosz vodka amit kiemelnék, alapból 2900Ft a 0.7-es, akciósan 2500-ért szokott lenni, amivel olcsóbb mint a Royal meg a Kalinka mert azokból 3 ezer alatt nem kapsz 0.7-est és számomra kb. Finlandia színvonalú. Whiskyből a lidl-ös Queen Margotot emelném ki ami alapból 3200Ft a 0.7-es, akciósan 2700 körül szokott lenni és nem kell egy csodát várni de az ilyen Ballantines finest, Johnnie Red színvonalat hozza pedig azokból már 5 ezer alatt alig kapni 0.7-est ha nem tisztán iszod a whiskyt hanem kólával vagy gyömbérrel akkor pazarlás ennél drágábbat megvenni.
2020. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen gint, rumot és brandyt ajánlanál, 4-es ?
2020. szept. 27. 16:47
 7/7 Phoney ***** válasza:

Attól függ mennyiért. A legolcsóbbakat már nem nagyon követem, mert mai adók mellett többnyire pénzkidobás, hogy egy nettó kb. 500 forintos szeszért 3-4 ezreket hagyjak ott. (Ennyiért értelmesebb söröket-borokat lehet venni hasonló alkoholmennyiségben.)


Ginből a Finsbury korrekt olcsómárka, brandyből Ararat 5 alatt már nem fizetnék egyikért sem, rumból a Havana Club Anejo Especial alatt.


Ha mindenképpen olcsók kellenek, akkor ebben tényleg az Aldi/Lidl sajátmárkások a legjobbak.

2020. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!