Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan, mivel isszátok a...

Hogyan, mivel isszátok a vodkát, hogy az íze a fertőtlenítőnél valamivel jobb legyen?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem szereted, akkor minek iszod?

Amúgy én csak simán kiöntöm a pohárba és iszom, mert szeretem az ízét.

2020. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kérdést én sem értem.
2020. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gyengébb minőségűeket keverem valami üdítővel (bár nem igazán iszok ilyet, pont a minőség miatt). Jobb minőségűeket magukban hűtés után.
2020. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 Jaj szó sincs arról hogy nem szeretném:D Degradálni sem akartam. Simán megiszom tisztán, én gyorsan szoktam lenyelni, és nem ízlelgetni.. Csak kíváncsi voltam a nálam kreatívabb emberekre, ennyi :D

#2 Sajnálom. Segíthetek valahogy a problémán?

#3 Hűtés itt is alap.

2020. okt. 6. 11:30
 5/18 Phoney ***** válasza:
100%
Limonádéban teljesen el lehet tüntetni akármelyik vodka ízét, ha megfelelő arányú citromlé és cukor van benne. (Mármint érezhetően alkoholos lesz, de nem vodkaízű.)
2020. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

#4

Nekem nincs semmi problémám, így nemigen tudsz segíteni.

Lefordítom, hogy neked se legyen:

Miért kényszeríted magad olyannak az ivására, amit gyorsan kell lenyelned, mert nem ízlik?

Ha az alkohol hatása miatt piázol, akkor is vannak olyan italok, amik még élvezetesek is lehetnek, ...de te tudod!

2020. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Phoney ***** válasza:
100%

ma 11:40

Alapvetően igazad lenne, de a vodka majdnem tiszta alkohol (+víz). Aki a vodkát nem szereti, az egyszerűen csak a csupasz alkoholt nem szereti, úgyhogy természetes igény, ha valamit adni akar hozzá. Minden alkoholos italban ott van az íze, csak a legtöbből normálisan nem lehet kiérezni.

2020. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Hogy lehet a vodka “ízét” szeretni.....??? 🤢🤮
2020. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem iszok alkoholt egyáltalán, de a mézről úgy olvastam jó alkohollal ilyen esetre.
2020. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#6 Nem csak vodka létezik..tucat élvezetes italt is iszok. És hát ez is lett volna a kérdésem poénja. Vodkából csinálni egy (még!) élvezetesebb italt. Wow.

#7-es jól írja.

2020. okt. 6. 11:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!