Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha laposüvegbe töltök whiskey-...

Ha laposüvegbe töltök whiskey-t az egy idő után nem romlik meg ?

Figyelt kérdés
Úgy értem h mivel 40%-os általába a whisky nem nagyon romlik meg csak ha sok ideig van a flaskába nem lesz rossz íze ? Vagy bármi más piának nem feltétlen whiskeynek.

2020. nov. 9. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Minden alkoholba mártott test a súlyából annyit veszt, mint ami

az általa kiszorított ész súlya.

2020. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ milyen anyagból van a flaska.Van amiben 3 napnál tovább nem ajánlott tartani az italt.
2020. nov. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem konkrétan olyan laposom van amibe ha vizet töltök 3 nap múlva pálinka lesz benne.Az hogy éppen milyen ízū, a csillagok állásától függ.
2020. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van, hogy hónapokig benne marad, és igen, picit olyan íze lesz, olyan flaska íze.(ezért jobb, amelyik belül üveg) Más baja nem lesz.
2020. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem laposüvegemben (fémből készült volt, nem tudom milyen fém) kb fél évig volt pálinka, és semmi baja nem volt, se a vodkának, bár az gyorsabban elfogyott :D Szerintem nem befolyásolja az ízét, sem az alkoholtartalmát, de azért ne a radiátor mellé tedd. Valami hűvösebb helyre, ha tudod. Szerintem így kizárt, hogy baja lenne.
2020. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

nem tudom, nem vagyok alkoholista :)

(a varázspálca dobta fel ezt a kérdést)

2020. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megroik a sok kortyolgatástól nyáltól
2021. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!