Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a különbség a rhum agricole...

Mi a különbség a rhum agricole, az aguardiente de cana, a cachaca, a batavia arrack a charanda és a clairin között?

Figyelt kérdés
Pontosan mi a különbség az egyes italok között, lépésről lépésre elmagyarázva a gyártástechnológiát, törvényi szabályozásokat, földrajzi eredetvédelmet, ha van és pontokba szedve összefoglalva a különbségeket és hasonlóságokat.

#mezőgazdaság #rum #rhum #cachaca #agricole #cukornádlé
2020. nov. 17. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A disszertaciodat is a gyk-rol fogod osszeschmittelni?
2020. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Milyen formátumban óhajtod? Word vagy pdf?


:))))))))

2020. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hasztalan, 0%-nyira hasznos válaszolók! Kösz a semmit! Nem azt kértem, hogy idehányjátok, ami épp a fejetekben van, hanem, hogy magyarázzátok el a különbséget a rhum agricole a charranda, a batavia arrack, a clairin, a cachaca között! De akkor most azt is hozzáteszem, hogy ha nem tudod a választ, vagy tudod, de inkább haszontalanságokkal terhelnél, inkább ne tedd és lépj tovább. A továbbiakban olyan kommenteket várok, amik a kérdésemre próbálnak válaszolni!!!!!!!
2020. nov. 17. 18:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg google barátnődet, esetleg angolul IS! Nem gondolhatod komolyan h valaki részletes gyártástechnológiát leír nekex, még ha szakember is vetődne erre.
2020. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szokásos szakdolgozatért 150k-t szoktam kérni, számlát adok
2020. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

NEM KÉREK HASZONTALAN KOMMENTEKET


15-20 sorban írjátok le, hogy nagyvonalakban mi a különbség, nem disszertációt kértem 100 oldalban!

2020. nov. 17. 21:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Kerestem a googlben de nem találtam semmit. Tudtommal ez az oldal azért jött létre, hogy az emberek kerdezhessenek rosszindulatú megjegyzések nélkül
2020. nov. 17. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

15-20 sorban lépésról lépésre a gyártástechnológiát plusz törvényi szabályozást meg a többit....? 😂😂😂😂😂


Tisztában vsgy te azzal, h mit kérsz??

2020. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igazság szerint én megtaláltam a google segítségével, de nem linkelem be, mert bunkó vagy
2020. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Spanyol nyelven rengeteg infót találhatsz, kérdező! Vedd a fáradságot és használd a google fordítót! 😁
2020. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!