Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik italtól rúgtál be...

Melyik italtól rúgtál be eddig a legcsúnyábban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 22:43
1 2 3
 21/27 Béla211 ***** válasza:
100%
Hubertus kétszer ittam. Mind a kétszer nem emlékeztem az éjszaka jó részére. A második volt durvább. Többet nem ittam semmi rövidet.
2020. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Leo. Abból volt többször is képszakadás szint.

De máig nem értem, bort tisztán 2 litert simán meg tudok inni úgy hogy nem mondom hogy nem venni észre rajtam, de gond nincs, ha ugyanezt kb ennyi kólával bekeverem és megiszom, akkor meg szinte biztos a képszakadás.

2020. nov. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyfajtától soha nem rúgtam be. A bajok akkor kezdődnek mindíg ha elkezdem keverni :D
2020. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Armagnac
2020. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Sörtől is meg bortól is,meg a kettő keverékétől.A többit kihányom gyorsan.
2020. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgő végzett ki. Szilveszteri buli volt, egész este piáztunk Jagermeisert, házipálinkát és sört, éjfélkor pedig szépen nekiálltunk pezsgőzni, de rendesen. Éjjel 2-kor már a világomat nem tudtam, összehánytam a lakást, szépen lefektettek aludni, - ami nem nagyon ment, fekve szédültem, felülve hányingerem volt- és én még másodikán is szó szerint szenvedtem, rosszul voltam. Pezsgőt azóta nem ittam még szilveszterkor sem, éa soha többé nem voltam annyira rosszul piától.
2020. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ouzo

Illetve tudom le lett pontozva az illeto aki irta, de feltehetoleg gina nekem is

Szetvertem a helyet ahol voltam

2022. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!