Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megbízható üzlet a Tassi Ital...

Megbízható üzlet a Tassi Ital kis- és nagykereskedés (1173 Budapest, Köröstói u. 8.)?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Johnnie Walker Green Labelt (0,7l) rendelni. A termék átlagos árát ~17-18.000 Ft között látom feltüntetve, helyenként valamivel olcsóbban, ~15.000 Ft-ért. A fenti üzletben jelenleg 13.000 Ft. Érdemes gyanakodni? Kell manapság attól tartani, hogy hamisított szeszes italt kínál eladásra egy italkereskedés? Vagy csak egyszerűen arról lehet szó, hogy egy esetleg régebbi címkés italkészletet szeretne az üzlet "kisöpörni", és felesleges aggódni? Van valakinek bármilyen tapasztalata ezzel a kereskedéssel?


[link]



A válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 18. 16:12
1 2
 1/15 Phoney ***** válasza:
Sok whiskykedvelőt ismerek, aki onnan rendel, tényleg ritka jó áraik vannak, elvileg inkább a nagykereskedelemmel foglalkoznak. Bolti forgalomban zárjegyes röviditaltól rég nem kell tartani, főleg nem márkás italoknál.
2020. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy nem a kérdéshez szólok hozzá.

Az első válaszolót kérdezném, úgy tűnik környékbeli vagy...

Mennyire élhető település Tass?

2020. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves Phoney! Köszönöm, sokat segítettél.


Kedves második válaszoló! Ehhez a poénhoz az kellett volna, hogy kis kezdőbetűvel legyen, hogy "tassi", ráadásul fent van zárójelben a pontos budapesti cím is. De fel a fejjel, majd legközelebb...

2020. nov. 18. 18:25
 4/15 anonim ***** válasza:

Jajj, bakker!

Na,tényleg milyen bamba vagyok ,az az igazság, hogy a címet nem is néztem.

Köszi 🤗🤗

2020. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hittem, trollkodsz.
2020. nov. 18. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyat nem tudok 🙃
2020. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, többször vásároltam már tőlük. Most is épp a tőlük származó Caol Ila 12-őt iszom. Nem az italokkal trükköznek, azokkal semmi gond nincs, vásárolj bátran.
2020. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ügye nagykerről van szó, az átlagnál alacsonyabb ár és csúnyább weblap design jelezmi ezeket. Tudtommal csak egyetlen üzlete van, az is egy kis szoba a raktárépületből leválasztva. Esetleges személyes átvétel előtt javaslom hívd fel őket 1 órával, anno az én pakkomat egészen sokáig tartott összeállítaniuk.
2020. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mindentudó99 ***** válasza:
#4 Tass nem rossz hely . Itt lakom a szomszéd faluban. Vannak boltok ovoda iskola gyogyszrtár orvos posta. Szóval mimden ami kell. Dunaujváros közel van. De budapest sincs túl messze. Horgászati lehetőség bőven van ha ez számít.
2020. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

Köszönöm szépen.

Nézelődtünk a környéken, igen, a horgász lehetőségek miatt.

2020. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!